ycipk-2quibv

Xbox Scarlett. Konsola prawie gotowa. Phil Spencer już ją przetestował

Xbox Scarlett zadebiutuje na rynku dopiero w 2020 roku, jednak szef marki Xbox, Phil Spencer miał już okazję zagrać w pierwsze produkcje na konsoli nowej generacji. Amerykanin podzielił się swoimi wrażeniami podczas spotkania z Bungie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Phil Spencer przetestował Xbox Scarlett
Phil Spencer przetestował Xbox Scarlett (flickr.com, Fot: eVRydayVR)
ycipk-2quibv

Lider Xboxa był gościem Bungie, gdzie miał okazję zagrać w Destiny 2. Podczas spotkania opowiedział o swoim nowym, niecodziennym doświadczeniu. Phil Spencer zdradził podczas transmisji, że miał okazję przetestować konsolę nowej generacji, Xbox Scarlett.

ycipk-2quibv

Czytaj także: Emocje jak na prawdziwym boisku, a nawet lepsze. Nadciąga FIFA 2020

Microsoft nie próżnuje i świetnie dba o promocję zapowiadanej na przyszły rok konsoli nowej generacji. Firma co jakiś czas zaostrza apetyt graczy ciekawostkami na temat Project Scarlett, jednak po słowach szefa marki Xbox fani mogą być pewni - konsola jest już prawie gotowa. Phil Spencer podczas spotkania z Bungie zdradził, że miał już okazję przetestować sprzęt.

Szef marki Xbox miał już przyjemność zagrać w pierwsze produkcje na Project Scarlett. Wszystko wskazuje więc na to, że prace nad wprowadzeniem next-gena na rynek idą zgodnie z planem. Według oficjalnych informacji konsola nowej generacji od Microsoft trafi na półki sklepowe pod koniec 2020 roku.

ycipk-2quibv

Wielka prezentacja Xbox Scarlett może nastąpić podczas targów E3 2020, które odbędą się w Los Angeles.

Zobacz także: Xbox Maverick: nowa konsola Microsoftu. Nie taka, jak myślicie

Polub WP Gry
ycipk-2quibv
ycipk-2quibv
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2quibv