Trwa ładowanie...

Cyberpunk przerywa milczenie po czterech latach. Reakcje internautów są bezcenne

Ile może zdziałać jedno "*beep*"? Jak widać niesamowicie dużo. Komunikat twórców "Wiedźmina" przewrócił pół internetu do góry nogami. O tweecie "Cyberpunk 2077" można przeczytać praktycznie wszędzie. Zebraliśmy kilka co zabawniejszych i ciekawszych reakcji.
Share
Cyberpunk po raz kolejny robi wokół siebie szum
Cyberpunk po raz kolejny robi wokół siebie szumŹródło: youtube.com
d20c6fv

Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji słyszeć o sprawie, to już tłumaczymy. Na twitterowym profilu gry "Cyberpunk 2077", tworzonej przez autorów hitowej serii "Wiedźmin", po czterech latach ciszy pojawił się w końcu wpis.

Reakcje internautów na wpis są przeróżne. Niektórzy youtuberzy podjęli się prób interpretacji wpisu. Ich domysły mogą brzmieć kuriozalnie. Autor tego filmu wziął sobie beep bardzo do serca. Sugeruje, że gra "Cyberpunk 2077" będzie o jeździe samochodem.

Inni twierdzą, że beep oznacza gotowość do pokazania nowych trailerów, może krótkiego gameplaya, albo chociaż screenshotów. Youtuber wspomina też, że CD Projekt w ten sposób chce zapowiedzieć pokazanie gry na E3 tego roku. Tłumaczy, że jeśli chcą wypuścić grę w 2019 roku, to powinni ją pokazać rok wcześniej.

Na Twitterze wyglądało to trochę inaczej. Internauci poczuli ogromne nadzieje związane z wydaniem gry. Ponad 3000 komentarzy znalazło się pod postem Cyberpunk Game. Niektórzy żartują, że CD Projekt przypomniał sobie hasło do Twittera gry.

Wygląda na to, że Logan Paul stał się już memem.

Pozostaje pochwalić firmę sa wspaniały marketing. Jeśli ciekawi was więcej reakcji, spójżcie na komentarze pod tweetem.

d20c6fv

Podziel się opinią

Share
d20c6fv
d20c6fv
Więcej tematów