Trwa ładowanie...
ycipk-2l3s5y

Cyberpunk 2077 zdobył nagrodę Golden Joystick dla najbardziej wyczekiwanej gry

Studio CD Projekt RED pochwaliło się dużym wyróżnieniem. Cyberpunk 2077 zdobył Golden Joystick Award dla najbardziej wyczekiwanej gry. I to drugi rok z rzędu! Na gali pokazano też film z wizyty w siedzibie producenta gier.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cyberpunk 2077 ponownie z nagrodą najbardziej wyczekiwanej gry roku
Cyberpunk 2077 ponownie z nagrodą najbardziej wyczekiwanej gry roku (Materiały prasowe)
ycipk-2l3s5y

Można w nim zobaczyć jak nad Cyberpunkiem 2077 pracuje Paweł Sasko (główny projektant questów), Miles Tost (starszy projektant poziomów) i Marcin Przybyłowicz (główny kompozytor). Każdy z pracowników studia CD Projekt RED opowiedział o rozwoju gry.

Ponad to można zobaczyć wiele nagród, które otrzymało studio (wiszą blisko wejścia do budynku) czy liczną kolekcję figurek i grafik koncepcyjnych zarówno z Wiedźmina jak i Cyberpunka 2077. Ale chyba nikt nie spodziewał się wielkiej kolekcji replik broni palnej. To współczesne konstrukcje takie jak pistolety, strzelby, wyrzutnie pocisków i granatniki, karabinki szturmowe, rewolwery, a nawet bagnet wojskowy.

ycipk-2l3s5y

CD Projekt RED chciałby podziękować wszystkim, którzy oddali swój głos na Cyberpunka 2077 w tegorocznej gali Golden Joystick Awards. Firma przypomina też, że gra ukaże się 16 kwietnia 2020 roku na PC (Steam, GOG, Epic Games Store), Xbox One i PS4. Dodatkowo jeszcze w tym samym roku Cyberpunk 2077 ma zasilić bibliotekę Google Stadia.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2l3s5y

ycipk-2l3s5y
ycipk-2l3s5y