Trwa ładowanie...
dqgls6i

Cyberpunk 2077: w tym zwiastunie wystąpił Keanu Reeves. Jeszcze bardziej docenisz twórców

Zwiastun "Cyberpunk 2077" z E3 zachwycił wszystkich, także z powodu Keanu Reevesa. Teraz możemy zajrzeć za kulisy jego powstawania. Warto to zrobić, by zobaczyć, jak wiele pracy pochłonął stosunkowo krótki filmik.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zwiastun Cyberpunk 2077 zaskoczył. CD Projekt RED pokazuje, jak wyglądała praca nad nim
Zwiastun Cyberpunk 2077 zaskoczył. CD Projekt RED pokazuje, jak wyglądała praca nad nim (YouTube)
dqgls6i

Ten materiał o Cyberpunk 2077 pokażcie każdemu, kto wciąż sądzi, że zwiastuny czy filmiki wygenerowane komputerowo to nic godnego podziwu. Wideo odsłaniające kulisy prac nad zwiastunem "Cyberpunk 2077" na E3 pokazują, jak wiele pracy trzeba włożyć w coś, co trwa raptem cztery minuty.

Sceny walk nagrano z prawdziwymi ludźmi, przenosząc ich ruchy do wirtualnego świata. Na wideo widzimy jak wyglądały modele drzwi, pojazdów czy postaci zanim je dokończono. Twórcy zwiastuna zadbali o najdrobniejsze szczegóły, jak napisy czy inne bazgroły. Pewnie na ekranie widać je przez chwilę, ale wszystko musiało być autentyczne. To robi wrażenie.

dqgls6i

Nie da się ukryć, że ten zwiastun przejdzie do historii za sprawą Keanu Reevesa. To właśnie na E3 Polacy pochwalili się współpracą z aktorem, a publiczność dosłownie oszalała. Na zwiastunie bohater wprawdzie mignął przez chwilę, ale i tak odcisnął swoje piętno. Tutaj widzimy model postaci.

Nawet to pozwala uzmysłowić sobie, jak dużo trzeba włożyć pracy, żeby uzyskać zadowalający efekt. Pewnie osoby siedzące w filmie doskonale zdają sobie z tego sprawę, ale zwykli ludzie mogą nie być tego świadomi. Dlatego takie materiały od kulis mają dużą wartość.

dqgls6i

Podziel się opinią

Share
dqgls6i
dqgls6i
Więcej tematów