Trwa ładowanie...

Cyberpunk 2077. Ujawniony fragment mapy zdradza więcej niż się wydaje

Mogłoby się wydawać, że ujawniony kawałek mapy "Cyberpunk 2077" to co najwyżej ciekawostka. Tymczasem czekający na grę CD Projekt RED przeprowadzili śledztwo, dzięki któremu już możemy poznać wykreowane przez twórców otoczenie.

Cyberpunk 2077. Ujawniony fragment mapy zdradza więcej niż się wydajeŹródło: Materiały prasowe
d3hrxgp
d3hrxgp

Okładka wydania The World of Cyberpunk 2077 Deluxe Edition przedstawia fragment mapy świata "Cyberpunk 2077". Po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć, jak wygląda niewielka część Night City. Niektórzy postanowili bardzo dokładnie przeanalizować strukturę wirtualnego miasta.

Jak pisze serwis Gry-Online, jeden z użytkowników Reddita zaznaczył na mapie trasę z udostępnionego na E3 2018 gameplayu.

reddit.com
Źródło: reddit.com

Zobacz też: Cyberpunk 2077: Oto, czego dowiedzieliśmy się z dotychczasowych relacji

Jeszcze dokładniejsze śledztwo przeprowadził użytkownik "onready". Według niego południowa część mapy to dzielnica Pacifica, którą można było zobaczyć na tegorocznym gameplayu, opublikowanym pod koniec sierpnia. Naniósł on na mapę wskazówki, dzięki czemu możemy sami zobaczyć, kiedy i gdzie rozgrywają się sceny z fragmentów rozgrywki.

reddit.com
Źródło: reddit.com

Z kolei dzięki porównaniu Dog0fWars możemy zobaczyć skalę ujawnionej mapy. Użytkownik zestawił fragment zdjęcia "z góry", które widoczne jest w edycji kolekcjonerskiej z "Cyberpunk 2077", z tym, co zobaczyliśmy w tym tygodniu.

reddit.com
Źródło: reddit.com

Jak widać całkiem spory fragment dzielnicy z wieżowcami to zaledwie mały wycinek pokazanej mapy. Będzie się gdzie zgubić i gdzie pójść. Nie trzeba się obawiać, że "Cyberpunk 2077" będzie mieć niewielki świat gry. Choć sami twórcy z CD Projekt RED potwierdzają, żeobszar ma być mniejszy niż w "Wiedźmin 3: Dziki Gon", za to bardziej wypchany atrakcjami.

d3hrxgp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hrxgp
Więcej tematów