Trwa ładowanie...

Cyberpunk 2077 po polsku. Pierwszy raz usłyszymy na PGA

Dopiero co CD Projekt RED ujawnił aktorów biorących udział w polskiej wersji językowej "Cyberpunk 2077", a już niebawem będzie można posłuchać pierwszych fragmentów. To jedna z atrakcji nadchodzących targów Poznań Game Arena (PGA).

Share
Cyberpunk 2077 po polsku. Pierwszy raz usłyszymy na PGA
Źródło: Materiały prasowe
d1n68kc

Wszyscy odwiedzający tegoroczną edycję PGA będą mogli zobaczyć w akcji najnowszą produkcję CD PROJEKT RED, po raz pierwszy prezentowaną w polskiej wersji językowej. Pokazy będą prowadzone na żywo przez deweloperów gry na stoisku "Cyberpunk 2077" (hala 7A, pawilon 3). Możemy liczyć na to, że materiały szybko trafią do sieci.

Targi Poznań Game Arena 2019 odbędą się w dniach 18-20 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Cyberpunk 2077: polska wersja dostanie rzadką funkcję

Zobacz też: Cyberpunk 2077: Oto, czego dowiedzieliśmy się z dotychczasowych relacji

Na WP Gry ukazał się niedawno wywiad z aktorką Lidią Sadową - polskim głosem kobiecej wersji "V", bohaterki "Cyberpunk 2077". W rozmowie poruszono wątek dubbingu. Sadowa ma duże doświadczenie, bo wcześniej wcieliła się w księżniczkę Elsę. Aktorka, opowiadając o swojej roli w "Cyberpunk 2077", przy okazji zdradziła, nad czym pracują twórcy.

d1n68kc

- Wiem, że CD Projekt, chce dopasować ruch ust postaci do polskich dialogów. To przysparza im roboty, ale uważam, że lepiej będzie to wyglądało - powiedziała aktorka.

Polska wersja "Cyberpunk 2077" z gwiazdorską obsadą

W polskiej wersji językowej "Cyberpunk 2077" wystąpi nie tylko Lidia Sadowa jako "damska wersja" V (znana m.in. z polskiej wersji "Krainy lodu", gdzie wcieliła się w Elsę). Kamil Kula wcieli się w rolę męskiego protagonisty. Aktora możecie kojarzyć z dubbingu z filmu "Piękna i Bestia" (2017), gdzie był Bestią w polskiej wersji językowej, lub "Angry Birds", gdzie podkładał głos pod Czerwonego. Oboje aktorów mogliśmy usłyszeć także w grze "Gwint: Thronebreaker", gdzie wcielili się w Czarną Railę i Gascona. Z kolei Keanu Reeves'a w roli Johnego Silverhanda zastąpi Michał Żebrowski.

d1n68kc

Podziel się opinią

Share
d1n68kc
d1n68kc
Więcej tematów