Trwa ładowanie...
dwa9hkq

Cyberpunk 2077: Mapa świata mniejsza niż w Wiedźmin 3: Dziki Gon. Są też nowe screeny

Jak zdradza CD Projekt RED świat gry w Cyberpunk 2077 będzie mniejszy niż w Wiedźmin 3: Dziki Gon. Nie musi to być jednak zła wiadomość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe materiały z Cyberpunk 2077
Nowe materiały z Cyberpunk 2077 (Materiały prasowe)
dwa9hkq

W rozmowie z serwisem GamesRadar+ Ryszard Borzymowski potwierdził, że pod względem kilometrów kwadratowych powierzchnia świata Cyberpunk 2077 jest mniejsza niż w Wiedźmin 3: Dziki Gon. Za to będzie bogatszy o zawartość.

Teoretycznie moglibyśmy liczyć, że i pod tym względem CD Projekt RED zawiesi sobie poprzeczkę wyżej i powiększy mapę. Tym bardziej, że dojdą nowe pojazdy - choć akurat samolotami czy łódką jak w GTA nie będziemy mogli sterować.

CD Projekt RED ma jednak inną filozofię. Mapa może i będzie mniejsza, ale w świecie gry zobaczymy więcej elementów. Trzeba w końcu pamiętać, że w Wiedźminie 3: Dziki Gon spory obszar to np. lasy, łąki czy jeziora. A więc miejsca raczej powtarzalne.

dwa9hkq

Zobacz też: Najnowszy pokaz "Cyberpunk 2077" - nowej gry od twórców "Wiedźmina"

Tymczasem miasto w Cyberpunk 2077 ma tętnić życiem. Będzie też różnorodnie - dużo zależeć ma od tego, w jakiej dzielnicy się znajdujemy. Nawet jeżeli powierzchnia świata w Cyberpunk 2077 będzie mniejsza, to niekoniecznie musimy to odczuć. Właśnie dzięki zagęszczeniu atrakcji.

Twórcy z CD Projekt RED udostępnili również nowe obrazki z Cyberpunk 2077. Możecie zobaczyć je poniżej:

dwa9hkq
   Materiały prasowe
   Materiały prasowe
   Materiały prasowe
   Materiały prasowe
   Materiały prasowe

To dobra przystawka przed daniem głównym - czyli zapowiadanym na przyszły tydzień15-minutowym nowym fragmentem rozgrywki.

dwa9hkq

Podziel się opinią

Share

dwa9hkq

dwa9hkq
Więcej tematów