Trwa ładowanie...
d2b9uy2

Cyberpunk 2077. Keanu Reeves w twoim pokoju. Figurki z bohaterami trafią do sklepów

Do premiery "Cyberpunk 2077" coraz bliżej, więc machina promocyjna ruszyła. Po koszulkach, bluzach i czapkach fani będą mogli kupić figurki z bohaterami z gry. CD Projekt RED podpisał umowę z firmą McFarlane Toys, która zajmie się ich tworzeniem.
Share
Figurka z bohaterem, którego gra Keanu Reeves trafi do sprzedaży
Figurka z bohaterem, którego gra Keanu Reeves trafi do sprzedażyŹródło: Materiały prasowe
d2b9uy2

Edycja kolekcjonerska "Cyberpunk 2077" z figurką głównego bohatera zbyt droga? Chcesz gadżetu z gry, ale niekoniecznie musi to być koszulka, bluza lub czapka? Dzięki partnerstwu CD Projekt RED z McFarlane Toys problem się rozwiąże. Na półce każdy będzie mógł postawić sobie małego Keanu Reevesa.

Firma w 2020 roku wypuści na rynek dwie figurki przedstawiające Johnny'ego Silverhanda - postać z "Cyberpunk 2077", w którą wciela się hollywoodzka sława. Pierwsza z nich ma niecałe 20 cm i kosztuje w przeliczeniu na złotówki około 95 zł. Figurka jest niemal zabawką, bo można samemu ustawić pozę bohatera:

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Tyle samo kosztuje figurka przedstawiająca V - głównego bohatera "Cyberpunk 2077". Jest też tego samego wzrostu. Swoją drogą to ciekawe, że twórcy kolekcji zapomnieli o tym, że w grze CD Projekt RED można grać też kobiecą postacią. Nawet jeżeli taka pojawi się w sklepach - umowa pomiędzy firmami podpisana została na trzy lata - to i tak nieładnie, że nie pochwalono się kobiecą figurką od razu.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Do sprzedaży trafi też 30 cm figurka ukazująca grającego na gitarze Silverhanda. Większy rozmiar to i większa cena. Taka mini-statua kosztować będzie ponad 150 zł.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

To pewnie dopiero początek gadżetów z "Cyberpunk 2077". CD Projekt RED ma wreszcie postać, którą kojarzy cały świat - to twarz, którą swojemu bohaterowi "oddał" Keanu Reeves. Z marketingowego punktu widzenia to olbrzymia zaleta.

d2b9uy2

A trzeba przecież pamiętać, że również gadżety z "Wiedźmina" cieszyły się sporą popularnością. Ba, wciąż się cieszą - niedawno zapowiedziano nie tylko wiedźmińskie monety, ale też figurki ze świata "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Można się domyślać, że najbliższe lata zdominują gadżety z "Cyberpunk 2077", które przyniosą Polakom sporo pieniędzy.

d2b9uy2

Podziel się opinią

Share
d2b9uy2
d2b9uy2
Więcej tematów