Trwa ładowanie...
dnvhano

Black Friday 2019. Zniżki na gadżety z Cyberpunk 2077 i Wiedźmina

Koszulki, kubki i plakaty z gier "Cyberpunk 2077" i "Wiedźmin 3". Takie promocje na Black Friday 2019 przygotował CD Projekt RED. Zobacz, jaka jest oferta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gadżety z Cyberpunk 2077 taniej na Black Friday
Gadżety z Cyberpunk 2077 taniej na Black Friday (Materiały prasowe)
dnvhano

T-shirt Militech. Bluza z motywami ostrza modliszkowego. To pierwsze oferty na Black Friday 2019, jakie rzucają się w oczy po wejściu do oficjalnego sklepu z gadżetami z gier CD Projekt RED.

   CD Projekt RED
(CD Projekt RED)

Pełna lista znajduje się pod tym adresem. Nie wszystkie produkty wyglądają na promocyjne (część nie ma przekreślonej starej ceny). Z tych wyraźnie oznaczonych mamy jeszcze plakaty z oficjalnymi artworkami, naklejki na laptopa, kubek i torbę z gry "Cyberpunk 2077".

dnvhano

Black Friday 2019. Wiedźmin III i gadżety

Bogata jest także oferta gadżetów wiedźmińskich. Kubki, bluza, bransoleta, t-shirty, skarpetki, torba i smycz. Takie rarytasy dostaniemy taniej w czarny piątek. Jest także komplet gadżetów z "Gwinta".

A co jeśli chcemy kupić taniej grę "Cyberpunk 2077"? Tutaj upustów nie ma. Są za to liczne na "Wiedźmina III", ale już w innych miejscach (w sklepie CDPR dostępne są tylko gadżety). Na przykład w polskim sklepie GOG.com dostaniemy "Dziki Gon" w edycji bez dodatków za 29.98 zł.

dnvhano

Podziel się opinią

Share
dnvhano
dnvhano
Więcej tematów