Trwa ładowanie...
d2f8npp

Black Friday 2019. Zniżki na gadżety z Cyberpunk 2077 i Wiedźmina

Koszulki, kubki i plakaty z gier "Cyberpunk 2077" i "Wiedźmin 3". Takie promocje na Black Friday 2019 przygotował CD Projekt RED. Zobacz, jaka jest oferta.
Share
Gadżety z Cyberpunk 2077 taniej na Black Friday
Gadżety z Cyberpunk 2077 taniej na Black FridayŹródło: Materiały prasowe
d2f8npp

T-shirt Militech. Bluza z motywami ostrza modliszkowego. To pierwsze oferty na Black Friday 2019, jakie rzucają się w oczy po wejściu do oficjalnego sklepu z gadżetami z gier CD Projekt RED.

   CD Projekt RED
Źródło: CD Projekt RED

Pełna lista znajduje się pod tym adresem. Nie wszystkie produkty wyglądają na promocyjne (część nie ma przekreślonej starej ceny). Z tych wyraźnie oznaczonych mamy jeszcze plakaty z oficjalnymi artworkami, naklejki na laptopa, kubek i torbę z gry "Cyberpunk 2077".

d2f8npp

Black Friday 2019. Wiedźmin III i gadżety

Bogata jest także oferta gadżetów wiedźmińskich. Kubki, bluza, bransoleta, t-shirty, skarpetki, torba i smycz. Takie rarytasy dostaniemy taniej w czarny piątek. Jest także komplet gadżetów z "Gwinta".

A co jeśli chcemy kupić taniej grę "Cyberpunk 2077"? Tutaj upustów nie ma. Są za to liczne na "Wiedźmina III", ale już w innych miejscach (w sklepie CDPR dostępne są tylko gadżety). Na przykład w polskim sklepie GOG.com dostaniemy "Dziki Gon" w edycji bez dodatków za 29.98 zł.

d2f8npp

Podziel się opinią

Share
d2f8npp
d2f8npp
Więcej tematów