Trwa ładowanie...
dy8y3jh

Call of Duty: Modern Warfare sprzedaje się znakomicie. CoD: MW wielkim sukcesem

Activision Blizzard pochwaliło się dzisiaj wynikami sprzedaży rebootu Call of Duty: Modern Warfare. Gra pobiła kilka rekordów ze sprzedaży i wielkości zysków. Zarówno na konsolach jak i PC radzi sobie świetnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Call of Duty: Modern Warfare
Call of Duty: Modern Warfare (Materiały prasowe)
dy8y3jh

Jeśli chodzi o cały cykl Call of Duty od jego początków wiele lat temu, to na PC Modern Warfare 2019 zanotowało najlepszy wynik w historii. Wpływy z battle.net (PC) są znacznie lepsze niż z Black Ops 4. W sumie to nie tak trudno wytłumaczyć. Co prawda większość osób kupuje CoDa dla trybu multi, ale Black Ops 4 nie miał wcale kampanii dla pojedynczego gracza. Modern Warfare takowy posiada i można przy nim całkiem nieźle bawić się.

Rekord goni rekord

Pomyślmy o konsolach. Trzy pierwsze dni na PS4 w dystrybucji cyfrowej, to najlepsze zyski w takim okresie dla jakiejkolwiek gry Activision, nie tylko mowa o samej serii Call of Duty. Poza tym prześcignęła konkurencję w całym roku spośród wszystkich gier na PS4 dla pierwszych trzech dni, niezależnie od wydawcy danego tytułu, więc to nie tylko wewnętrzny sukces Blizzarda, a światowy bardzo wysokiej rangi.

Jeśli zsumujemy to wszystko, to ile pieniędzy wyjdzie? Firma chwali się na stronach dla inwestorów, że zarobiła przeszło 600 milionów dolarów na Call of Duty: Modern Warfare. Jak widać same sukcesy!

dy8y3jh

Podziel się opinią

Share

dy8y3jh

dy8y3jh
Więcej tematów