Trwa ładowanie...

BlizzCon. Nadchodzi Overwatch 2? Blizzard może powtórzyć numer z Fornitem

Overwatch 2 może się pojawić na rynku w nieco innej formie, niż wszyscy się spodziewają. Według plotek, druga część może zastąpić pierwszą, do której zostaną przeniesieni wszyscy gracze. W dniu premiery Overwatch 2, pierwsza część gry miałaby zniknąć z rynku.

BlizzCon. Nadchodzi Overwatch 2? Blizzard może powtórzyć numer z FornitemŹródło: Materiały prasowe
dffbh20
dffbh20

BlizzCon zbliża się wielkimi krokami. Podczas konferencji nie można wykluczyć premiery gry Overwatch 2. Sugestia wprowadzenia Overwatcha 2 zastępującego pierwszą część gry pojawiła się na Twitterze, gdzie użytkownik Metro przytacza zasłyszane przez siebie informacje. Wcześniej ta sama osoba była wiarygodnym źródłem nieoficjalnych informacji związanych z innymi grami studia Blizzard.

Sytuacja, o której pisze Metro jest podobna do historii gry Fortnite. Pierwsza część gry w analogiczny sposób została zastąpiona przez Fortnite: Chapter 2. W przypadku Overwatcha 2 można się jednak spodziewać wyraźniej zauważalnych zmian. Nowe wydanie może bowiem bardziej przypominać nową grę, a nie tylko aktualizację czy bezpośrednią kontynuację.

Z innych doniesień wynika także, że twórcy mogą planować przejście na model free-to-play. W serwisie ESPN można tymczasem przeczytać o planowanym wprowadzeniu nowych trybów, map oraz postaci. Źródłem tych informacji mają być dokumenty przygotowane właśnie na konferencję BlizzCon.

Nie należy zapominać, że przytaczane doniesienia nie mają podłoża w oficjalnych informacjach Blizzarda. Możliwe, że już niedługo wątpliwości zostaną rozwiane – konferencja BlizzCon zaczyna się już 1 listopada.

dffbh20
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dffbh20
Więcej tematów