Trwa ładowanie...
d149ck5

Assassin’s Creed Origins za darmo na Uplay. Niestety tylko przez ograniczony czas

Jedna z najlepiej ocenianych przez graczy części serii będzie dostępna przez najbliższe dni za darmo. W Assassin’s Creed Origins zagramy bezpłatnie na Uplay od jutra, ale już teraz można pobierać grę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Darmowy weekend Assassin’s Creed Origins
Darmowy weekend Assassin’s Creed Origins (Materiały prasowe)
d149ck5

Assassin’s Creed Origins będzie dostępny za darmo dla wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji zagrać na PC. Niestety akcja promocyjna Ubisoftu trwa tylko przez kilka dni - od 19 czerwca o 15:00 do 21 czerwca o 22:00 (czasu lokalnego).

Pobierz Uplay na PC, by zagrać w Assassin’s Creed Origins

W tym czasie uzyskamy dostęp do pełnej wersji gry, a po zakończeniu darmowego weekendu, wszystkie poczynione postępy zostaną przeniesione, jeśli zdecydujemy się na zakup. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zanurzyć się w świecie tej części Assassin’s Creed - gorąco polecamy, zwłaszcza, że zapowiedziana została już kolejna część - Assassin's Creed Valhalla.

d149ck5

Assassin’s Creed Origins przenosi nas do starożytnego Egiptu, pełnego intryg i zażartej walki o władzę. Wcielamy się w wojownika Bayeka i podczas podróży odkrywamy historię powstania zakonu asasynów. Tytuł rozpoczyna również nowy wątek fabularny, który kontynuowany jest w Assassin’s Creed Oddyssey.

Produkcja Assassin’s Creed Origins rozpoczęła się w 2014 roku, tuż po zakończeniu prac nad Assassin’s Creed IV: Black Flag. Ostatecznie gra ukazała się 27 października 2017 i została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez fanów serii, jak i nowych graczy, a średnia ocen na Metacritic wynosi 81 proc. Gracze na Steamie oceniają Assassin’s Creed Origins jeszcze wyżej - 9/10.

d149ck5

Podziel się opinią

Share
d149ck5
d149ck5
Więcej tematów