WP

"Assassin's Creed IV: Black Flag" za darmo. Po prostu

W tym roku Mikołaj od Ubisoftu ma dla wszystkich kolejną część gry z serii "Assassin's Creed". Ale w "Black Flag" zamiast biegania po dachach kamienic, czeka na was przede wszystkim żeglowanie po Karaibach, morskie kanonady, abordaże i szukanie skarbów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Assassin's Creed IV: Black Flag" za darmo. Po prostu
(Ubisoft)
WP

Dla wielu to jedna z najlepszych części gry, dla innych najgorsza. Już tłumaczę czemu. W tej odsłonie wyjątkowo mało jest odkrywania tajemnic zakonu asasynów templariuszy czy podziwiania zjawiskowej, miejskiej architektury, tak jak było w "Assassin's Creed II", "Brotherhood" i "Revelations". I to za złe miało Ubisoftowi wielu fanów. Twórcy postawili akcent zupełnie na co innego - i zrobili to ekstra.

Nowy bohater gry to korsarz. Swoje "asasyńskie korzenie" odkrywa mimochodem. Dlatego i on, i my możemy się na najfaniejszym elemencie gry - pływaniu statkiem. Poruszamy się nim całkowicie swobodnie po ogromnych karaibach, a wraz z postępami i zebranymi surowcami zamienimy wojenną krypę w pływającą fortecę. Walimy z całej burty działami w statki wroga, strzelamy w załogę i spuszczamy salwę z moździerza. A w dogodnym momencie rozpoczynamy abordaż i wspaniałą bitwę na pokładzie obu statków.

WP

Twórcom udało się to oddać w mocno filmowy sposób, a do tego bardzo proste i intuicyjne sterowanie sprawia, że sterowanie okrętem to bułka z masłem. A gdy znudzi nam się szukanie guza na morzu, robimy to samo na lądzie, walcząc z piratami, armiami europejskich mocarstw czy szukając skarbów.

Darmowa gra

Co zrobić, żeby dostać kopię? Wystarczy udać się pod ten adres, zalogować się lub założyć konto uPlay i dodać grę do biblioteki. Uruchomimy ja pobierając aplikację uPlay, oficjalny program wydawcy gry, i instalując na PC. Oferta trwa do 18 grudnia.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP