Trwa ładowanie...
d3pdxh1

"Apex Legends": wielki hit EA. Zagrało już 25 mln ludzi

Wystarczył tydzień, aby w "Apex Legends" zagrało przeszło 25 mln osób. Darmowa produkcja od studia Respawn już jest hitem, dzięki któremu akcje Electronic Arts rosną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

"Apex Legends" - nowy darmowy hit
"Apex Legends" - nowy darmowy hit (Materiały prasowe)
d3pdxh1

"Apex Legends": EA chwali się liczbą grających

EA pochwaliło się, że w "Apex Legends" - darmową strzelankę w świecie "Titanfall" - zagrało 25 mln ludzi na całym świecie. Owszem, żeby zagrać, nie trzeba wydać ani grosza, co na pewno zachęciło tłumy. Ale i tak przyciągnięcie 25 mln grających w 7 dni to wyczyn, którego inni mogą zazdrościć.

Wynik wykręcony przez grę studia Respawn jest imponujący i sprawia, że "Fortnite" ma prawo czuć oddech rywala na karku.

d3pdxh1

Oczywiście "Fortnite" to wciąż potężny lider, z liczbą przeszło 200 mln użytkowników. I imponującymi planami na rozwój w e-sporcie. Ale dzięki "Apex Legends" EA, wydawca gry, ma asa w rękawie i solidne argumenty, by rzucić wyzwanie Epic Games i ich "Fortnite". Popularność strzelanki zapewne będzie jeszcze rosnąć.

Czy nas to dziwi? Ani trochę. Arek Stando na łamach WP Gry stwierdził, że "Apex Legends" to "najlepsza darmowa gra w historii". Dużo akcji, świetna grafika, płynna rozgrywka, a do tego niskie wymagania na PC - i to jeszcze za darmo! Nic dziwnego, że nasz recenzent nie mógł się nachwalić "Apex Legends".

"Apex Legends": kurs akcji EA rośnie

A skoro gra wciąga, to EA może być pewne, że ludzie przy "Apex Legends" zostaną i pewnie zaczną wydawać pieniądze. Na razie "Apex Legends" już się zwraca. Popularność gry i pozytywne komentarze sprawiły, że kurs akcji EA poszybował. Niecały tydzień temu wynosił nieco ponad 79 dolarów, podczas gdy obecnie - 97 dolarów. W poniedziałek cena wynosiła nawet 105 dolarów.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3pdxh1

Podziel się opinią

Share
d3pdxh1
d3pdxh1
Więcej tematów