WP

Producent "Fortnite" przeznaczy 100 milionów dolarów na turnieje. To pula nagród na jeden sezon

Epic Games zdecydowało się przeznaczyć ogromną sumę na turnieje gry "Fortnite" w sezonie 2018/2019. Kwota 100 milionów to rekord dla e-sportu gier Battle Royale, jeśli nie dla wszystkich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To może być jedna z największych puli nagród jaką kiedykolwiek ogłoszono
To może być jedna z największych puli nagród jaką kiedykolwiek ogłoszono (Epic Games)
WP

Gracze "Fortnite" nie zwlekajcie, zacznijcie poprawiać swoje umiejętności już teraz. Jest naprawdę warto. 100 milionów dolarów jest to łączna pula na wygrane we wszystkich turniejach organizowanych przez Epic Games w sezonie 2018/2019. Nawet jeśli podzielić je na sto turniejów, co jest mało prawdopodobne, będzie to ogromna kwota.

Podczas konwentu DreamHack Open Tours 2018 odbyły się pierwsze zawody w "Fortnite". Ale to dopiero początek, Epic Games zdaje sobie sprawę z tego, co musi zrobić, aby wbić się do świata e-sportu na dobre. Dzięki mocnej rywalizacji z PUBG, i obiecującej puli wygranych z pewnością im się to uda. Przyciągną masę fanów.

Więcej informacji o turniejach Epic Games zapowiada podać w następnych tygodniach. Na razie pojawiają się sugestię, że turnieje będą odbywać się na różnych plaformach. Tymczasem w Polsce niedługo odbędzie się konkurs lanowy w "Fortnite", którego organizatorem jest Super Game e-sport.

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP