WP

Znamy datę i szczegóły bety "Fallouta 76"

Bethesda ujawniła kila szczegółów odnośnie wersji beta "Fallouta 76". Wiemy, kiedy ona ruszy, jakie są jej cele i kto pierwszy będzie mógł grę przetestować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znamy datę i szczegóły bety "Fallouta 76"
(Materiały prasowe)
WP

Pierwsze testy bety ruszą 23 października. Wtedy grę sprawdzą posiadacze konsol XBox One. Tydzień później dostęp otrzymają użytkownicy PC i Play Station 4. Dostaną go wszyscy ci, którzy kupili wersję pre-orderową.

Wersja testowa będzie dostępna maksymalnie kilkanaście dni od czterech do ośmiu godzin dziennie. Deweloperzy chcą przyciągnąć jak największą liczbę graczy w jednym momencie, żeby sprawdzić moc i stabilność serwerów. Beta ma zniknąć tuż przed premierą, którą zaplanowano na 14 listopada.

Co ciekawe, beta będzie też pełną wersją gry i wszystko, co gracze zrobią, będzie przeniesione do finalnej wersji. Jednak jeśli wykonają zadania, za które są trofea, to ich nie otrzymają i trzeba będzie je powtórzyć po premierze.

WP

Bethesda ostrzega jednak, że mogą pojawiać się błędy, które będzie próbowała eliminować. Z części zdaje sobie sprawę, ale mogą pojawić się nowe.

"Fallout 76" jest czymś nowym dla tej serii. Bethesda skupia się głównie tutaj na grze sieciowej, w której nie ma żadnych dialogów i pełnoprawnych NPC znanych z trybu dla pojedynczego gracza, ale jest dużo elementów budowania i survivalu.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP