WP
world war 3
+1

"World War 3" – ukazał się dwunastominutowy gameplay

Polskie studio The Farm 51 zaprezentowało na Gamescom 2018 prezentację rozgrywki swego nowej produkcji "World War 3". Dwunastominutowy gameplay jest dostępny do obejrzenia w serwisie YouTube.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"World War 3" w dwunastominutowym gameplayu
"World War 3" w dwunastominutowym gameplayu (Materiały prasowe)
WP

Jak wiemy, jedną z najgłówniejszych atrakcji corocznych targów Gamescom, które odbywają się w niemieckiej Kolonii, jest testowanie produkcji. Z tego powodu youtube’owy kanał LevelCapGaming podzielił się ze swoimi widzami ponad 12 minutami czystego gameplaya nowego dzieła wytwórni The Farm 51 "World War 3”.

Teraz wiemy, jak będzie wyglądała rozrywka zarówno gdy gramy żołnierzem na polu bitwy, jak i za sterami jednej z maszyn. Do dyspozycji są nie tylko czołgi, lecz również helikoptery, drony, a także bojowe pojazdy piechoty. Samoloty będą służyć jedynie jako wsparcie z powietrza. W tym przypadku gracze nie przejmą nad nimi kontroli.

WP

"World War 3” przedstawi dwa tryba: War zone oraz Recon. War zone będzie dynamiczną i intensywną wymianą ognia w bitwach o umocnione punkty. Natomiast w drugim gracze będą mieli możliwość współpracować w małych oddziałach zwiadowczych. W tym trybie będzie wykorzystana technika battle royale. Dodatkowo, czeka na nas realistyczna fizyka poruszania się, odpowiednia balistyka pocisków oraz wprowadzenie systemu wpływającego na zachowanie rannych żołnierzy.

Youtube.com
Podziel się

"World War 3" został stworzony jako ambitny militarny FPS, którego głównymi cechami jest rozgrywka na ogromnych mapach, które mogą pomieścić do 64 graczy. Gra skupia się na fikcyjnym globalnym konflikcie, dziejącym się we współczesnych czasach. W celu najlepszego odwzorowania prawdziwego pola bitwy, deweloperzy z The Farm 51 prosili o radę konsultantów militarnych.

WP

"World War 3" zadebiutuje w wersji wyłącznie pecetowej i ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP