"World of Warships Blitz": połączyli bitwy morskie z… piłką nożną

Chociaż Polska wygrała z Japonią w ostatnim grupowym meczu Mistrzostw Świata w Rosji, to humory kibiców nie mogą być dobre. Możemy powetować sobie brak awansu grając w piłkę na morzu - dzięki "World of Warships Blitz".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Okręty mogą grać w piłkę
Okręty mogą grać w piłkę (Materiały prasowe)
WP

"World of Warships Blitz" to mobilna gra pozwalająca toczyć bitwy morskie. Do 15 lipca można jednak grać w nowy, specjalny tryb, który został dodany z okazji mundialu.

"Gracze stają do walki przeciwko sobie w 3 osobowych drużynach w specjalnie przygotowanych okrętach i w akwenie wodnym podobnym do boiska piłkarskiego. Zabawa polega na tym, aby za pomocą dział zatapiać przeciwników, a jak zbliżymy się na dostateczną odległość wypuścić torpedy bliskiego zasięgu do bramki przeciwnika. Kluczem do sukcesu będzie zachowanie balansu pomiędzy atakiem i obroną oraz współpraca w drużynie" - opisują tryb Wargaming, twórcy "World of Warships Blitz".

WP

Chętnych na pewno nie będzie brakowało, bo jak pochwalili się twórcy, "World of Warships Blitz" zostało już pobrane na iOS i Androidzie przeszło 7 mln razy. To sporo, biorąc pod uwagę fakt, że gra swoją premierę miała w styczniu.

Wargaming w naprawdę wyjątkowy sposób celebruje mundial. Przypomnijmy, że futbolowy tryb pojawił się również w "World of Tanks". Komentuje spotkania w nim sam Gianluigi Buffon.

Przy okazji przypominamy, że "World of Warships Blitz" to mobilna odsłona gry - ale na konsole już zmierza "duża" wersja.

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP