"World of Warcraft" za darmo przez weekend. Blizzard próbuje zachęcić graczy do powrotu

Pamiętacie jeszcze taką grę jak "World of Warcraft"? Jeśli nie, to firma Blizzard pragnie wam przypomnieć o jej istnieniu. WoW będzie dostępny za darmo przez weekend.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Do WoWa nadchodzi nowe rozszerzenie "Battle for Azeroth"
Do WoWa nadchodzi nowe rozszerzenie "Battle for Azeroth" (World of Warcraft)
WP

World of Warcraft przeżył już swoje lata świetności. Od czasu premiery, największą popularnością gra cieszyła się na przełomie 2010 i 2011 roku. Wówczas w hit Blizzardu grało średnio 12,5 miliona osób. Dzisiaj jest to blisko zaledwie 5 milionów. Statystyki wyraźnie spadają, a na następne lata eksperci zapowiadają czarny scenariusz dla WoWa.

Najwyraźniej Blizzard próbuje ratować swój hit. W ten weekend można zagrać całkowicie za darmo, w pełną wersję gry "World of Warcraft". Darmowy weekend skończy się z końcem dnia 24 czerwca. Akcja jest kierowana dla graczy, którzy już kiedyś grali w WoW'a, ale go porzucili.

Jednak jeśli nigdy nie graliście w "World of Warcraft", to również możecie zagrać za darmo. WoW od lat posiada "edycję startową" dostępną dla każdego, jednak posiada pewne ograniczenia. Głównym z nich jest limit maksymalnego poziomu doświadczenia. Oprócz tego gracze nie mogą skorzystać z klas "Mnich" oraz "Rycerz Śmierci".

WP

Czytaj też: Złoto z "World of Warcraft" warte więcej od waluty Wenezueli. Powodem jest kryzys

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP