WP

"World of Tanks" wkracza do Hollywood. Twórcy współpracują przy wydaniu wojennego filmu

Wargaming.net, twórcy popularnych na całym świecie gier sieciowych, podjęli współpracę przy "Dunkierce", wojennej produkcji kinowej Christophera Nolana. Skorzystają na tym przede wszystkim gracze, na których czeka sporo atrakcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"World of Tanks" wkracza do Hollywood. Twórcy współpracują przy wydaniu wojennego filmu
(Warner Bros., Fot: Christopher Nolan)
WP

Zacznijmy od tego, o czym będzie film. Dzieło Nolana opowie o jednym z bardziej znanych, tragicznych epizodów II wojny światowej. Ewakuacja, znana jako Cud pod Dunkierką, trwała od 26 maja do 4 czerwca 1940 roku. Setki tysięcy żołnierzy alianckich zostały otoczone przez niemieckie siły na plażach w Dunkierce na północy Francji. W ogniu walki wielu z nich udało się ewakuować okrętami wojskowymi i statkami cywilnymi.

- Wierzymy, że "Dunkierka" będzie niesamowitym filmem. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy uczestniczyć w tym kreatywnym przedsięwzięciu, gdzie możemy dzielić się pasją, honorując i zachowując pamięć o niesamowitych wydarzeniach - mówi Whiteford, szef marketingu Wargaming America.

WP

Dokładny przedmiot współpracy nie jest znany. Wiadomo natomiast, że historyczne wydarzenia zostaną uczczone w "World of Tanks", "World of Waships" oraz "World of Warplanes". Na graczy czekać będą serie misji, okolicznościowe emblematy i znacznie więcej atrakcji.

Wargaming.net
Podziel się

Film ukaże się w kinach 21 lipca 2017 roku, a w "World of Tanks" możecie zagrać za darmo już teraz na stronie centralagier.wp.pl/World-of-Tanks.

Chętnych na grę w "World of Warships" zapraszamy na stronę centralagier.wp.pl/World-of-Warships.

WP
Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP