Wciel się we właściciela średniowiecznego szynku. Polskie "Crossroads Inn" to ciekawy symulator karczmy

Symulatorowy szał trwa w najlepsze. Można już remontować domy, orać pole, jeździć autobusem szkolnym czy wózkiem widłowym, ale nadszedł czas na kolejną modyfikację tego pozornie wyeksploatowanego gatunku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Crossroads Inn" nie oszczędzi brzydkiej strony prowadzenia karczmy
"Crossroads Inn" nie oszczędzi brzydkiej strony prowadzenia karczmy (Materiały prasowe)
WP

Polskie studio przygotowało bowiem grę, w której będziemy zarządzać średniowiecznym zajazdem. Za grę "Crossroads Inn" odpowiada Kraken Unleaashed Studio, a produkcję wyda Klabater. W zamierzeniu ma to być połączenie gry o zarządzaniu karczmą z produkcją RPG. Akcja została umiejscowiona w fantastycznym świecie Delcrys, w którym trzy królestwa rywalizują o pieniądze i wpływy.

Zobacz Też: Dlaczego kochamy symulatory

Zaczynamy od zbudowania od samych podstaw naszej karczmy. Jako gospodarz musimy zadbać o wszystkie elementy w trakcie budowania. Według serwisu Graczpospolita, graczom do dyspozycji zostanie oddana rozbudowa, zarządzanie podwładnymi, pozyskiwanie dostawców, komponowanie menu i tworzenie usług, które zachęcą klientów do stałych wizyt. Będzie można zatrudnić dodatkową załogę: strażników, bardów, kucharzy i kurtyzany. Warto dbać o dobre relację z wpływowymi klientami, bo mogą stać się okazją do rozwoju biznesu i nawiązania koneksji handlowych. Do dyspozycji zostaną oddane trzy tryby gry: kampania, "piaskownica" (sand box) i scenariusz z ograniczeniami czasowymi.

WP

Premiera na PC oraz Mac została zapowiedziana na 2019 rok. Na razie "Crossroads Inn" doczekała się oficjalnego trailera, który można obejrzeć poniżej.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP