Trwa ładowanie...

URF powrócił do League of Legends. Już można grać w klasyczny tryb

Tak jak zapowiadało Riot Games, z okazji 10-lecia League of Legends do gry powrócił ulubiony tryb milionów graczy. Ultra Rapid Fire w klasycznej wersji (z możliwością wyboru postaci) jest już dostępny.

URF powrócił do League of Legends. Już można grać w klasyczny trybŹródło: League Of Legends
d41v1c3
d41v1c3

Co to jest LoL?

League of Legends - w skrócie LoL, to sieciowa gra komputerowa z gatunku multiplayer online battle arena. Gracze podzieleni są na ligi i dywizje w zależności od osiągniętych wyników. Mogą brać udział w rozgrywkach zarówno pojedynczo, jak i w zespołach. Na koniec każdego sezonu przyznawane są nagrody.

Tytuł powstał na bazie modyfikacji "Defense of the Ancients (DotA)" do "Warcraft III: The Frozen Throne". Produkcja opracowana przez Riot Games początkowo była dostępna jedynie dla użytkowników Windowsa. Gra została wydana 27 października 2009 roku. 15 lipca 2013 roku LoL został uznany w Stanach Zjednoczonych za pełnoprawną dyscyplinę sportową.

URF - jak powstało Ultra Rapid Fire? To był tylko żart

Ultra Rapid Fire to z pewnością ulubiony każdego gracza dodatkowy tryb w League of Legends. Tym razem, po kilku latach przerwy wreszcie twórcy pozwolili nam zagrać w jego klasyczną wersję (nie ARURF), czyli możemy sami wybrać, którą postacią chcemy zagrać. O ile nie zostanie zbanowana.

URF pojawił się w League of Legends 1 kwietnia 2014 roku. Nieprzypadkowo jego premiera przypada na prima aprillis. Riot Games wydało ten tryb w formie żartu, przedstawiając go jako przyszłość League of Legends. Tymczasem zupełnie nieoczekiwanie gracze tak pokochali URF-a, że za każdym razem, gdy tryb wyłączano, część graczy po prostu przestawała grać.

d41v1c3

Jak to było w 2014 roku, cytując z oficjalnej strony League of Legends: Ultra Rapid Fire to przyszłość League of Legends, a przyszłość właśnie nadeszła. Ta ogromna aktualizacja wejdzie już w przyszłym przed-sezonie i pozwoli każdemu graczowi wpływać na losy rozgrywki w każdym etapie meczu. By dać wam przedsmak przyszłości, aktywowaliśmy specjalny tryb, który będzie aktywny przez kolejny tydzień. A oto kilka najbardziej istotnych zmian:

  • Każdy bohater rozpoczyna grę ze zmniejszonym o 80% czasem odnowienia na umiejętności, użytkowe funkcje przedmiotów i czary przywoływacza.
  • Fajnie jest używać umiejętności, ale niefajnie jest wypłukać się z many, więc zarówno mana, jak i koszty energii zostały usunięte.
  • By strzelcy mogli dotrzymać kroku w zadawaniu ogromnych obrażeń, podwoiliśmy bonus prędkości ataku wszystkich bohaterom walczącym z dystansu.

Dziś wieczorem, Cloud 9 i TSM, jako pierwsze zawodowe drużyny postarają się o zwycięstwo w U.R.F. – całość będziecie mogli obejrzeć na: lolesports.com. Albo sami wypróbujcie Ultra Rapid Fire! Udostępniliśmy go w trybie normalnym i przeciwko SI. Jeśli rozegracie grę, otrzymacie ekskluzywną Ikonę Przywoływacza, która trafi na wasze konto po 3 dniach.

d41v1c3
d41v1c3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41v1c3
Więcej tematów