Ubisoft odnotowuje rekordowe zyski

Francuskie studio Ubisoft pochwaliło się zyskami za pierwszy kwartał tego roku to – 381 milionów euro. Najwięcej na siebie zarobiły takie gry, jak For Honor, Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Za pierwszy kwartał bieżącego roku, Ubisoft zarobił 381 milionów euro.
Za pierwszy kwartał bieżącego roku, Ubisoft zarobił 381 milionów euro. (Pandaily)
WP

W planach firmy było osiągnięcie 350 milionów euro w tym kwartale, jednak wyniki przewyższyły oczekiwania studia. Najwięcej zysków przyniosły gry z cyklu Tom Clancy's Rainbow Six i Tom Clancy’s Ghost Recon oraz nowinka For Honor. Ubisoft przyjął taktykę, zgodnie z którą będzie rozwijał wszystkie możliwe dodatki do swoich gier, by nawet po zakończeniu rozgrywki, gra pozostawała ciekawa. To właśnie dzięki cyfrowym mikropłatnościom i różnorodnym DLC zyski studia wzrosły.

WP

Największą ilość graczy stanowią mieszkańcy Ameryki Północnej – jest ich 45% całości odbiorców. Najczęściej dodatki kupują użytkownicy PlayStation 4, na drugim miejscu znajdują się gracze pecetów.

Pod koniec roku, dochody Ubisoft jeszcze wzrosną, przecież w październiku odbędzie się premiera kolejnej odsłony Assassin’s Creed – Assassin's Creed Odyssey. Tym razem przyniesiemy się do Grecji i, jak się plotkuje, oprócz głównego bohatera może pojawić się też bohaterka. Więcej informacji możecie przeczytać w naszym artykule.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP