Trwa ładowanie...

Twórcy The Sims pracują nad nową marką. Maxis poszukuje pracowników

Maxis to nietypowe studio EA, które od lat pracuje głównie nad dwoma markami - "SimCity" oraz serią "The Sims". Teraz firma rozpoczęła poszukiwania dyrektora kreatywnego do nowego, nieogłoszonego jeszcze tytułu, który będzie pracował poza głównym studiem w Kalifornii.

Share
Twórcy The Sims pracują nad nową marką. Maxis poszukuje pracowników
Źródło: Materiały prasowe
d1eqi9v

W sieci pojawiła się oferta pracy w Maxis przy nieogłoszonym jeszcze projekcie. W ogłoszeniu o pracę możemy przeczytać, że firma poszukuje osoby, która ma doświadczenie w projektowaniu gier komputerowych długoterminową obsługą oraz przy produkcjach AAA, czyli gier wysokobudżetowych.

Dodatkowo w ogłoszeniu czytamy, że kandydat powinien mieć doświadczenie przy pracy nad projektami na PC oraz mobilnymi. Lista wspomina również, że mile widziane będzie "doświadczenie w pracy z partnerami licencjonującymi". To jednak jedyne szczegóły na temat nowej marki, które zdradzają twórcy "The Sims". O samej grze niestety wciąż wiadomo niewiele więcej niż to, że jest w planach.

Zespół zajmujący się nową grą będzie działał w Austin w Teksasie, w którym mieści się wiele studiów należących do EA - ale jest to pierwszy projekt Maxis w tej okolicy. Poprzednim nowym tytułem twórców "The Sims" była gra "Spore" wydana w 2008 roku. Od tego czasu Maxis skupia się przede wszystkim na rozwoju serii "The Sims".

Niedawno Maxis odświeżył "The Sims 4" wprowadzając nowy kod gry, który znacznie usprawnił działanie tytułu. Zmieniło się również logo i szata graficzna okładek poszczególnych dodatków, pakietów rozgrywki i akcesoriów. A już niedługo gracze będą mogli zagrać w długo wyczekiwany pakiet rozgrywki "The Sims4: Kraina Magii". Premiera wersji na komputery PC i Mac 10 września, a na konsole 15 października 2019 r.

d1eqi9v

Podziel się opinią

Share
d1eqi9v
d1eqi9v
Więcej tematów