WP
Informacja prasowa
Wiadomości

"This War of Mine": premiera dodatku The Last Broadcast na Steam i gog.com

This War of Mine: Stories - The Last Broadcast debiutuje dzisiaj na Steam, GOG.com i innych jako największy dodatek do This War of Mine w historii gry.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grafika z gry This War of Mine.
Grafika z gry This War of Mine. (Materiały prasowe, Fot: 11 Bit Studios)
WP

Uznana przez krytyków i społeczność graczy za spojrzenie na koszmar wojny z perspektywy cywili, "This War of Mine" wzbogaca się dzisiaj o dodatek "The Last Broadcast", będący najnowszym scenariuszem w fabularnej serii "This War of Mine: Stories". DLC dostępne jest od dziś na Steamie, GOG.com, Humble Store, Green Man Gaming i innych platformach cyfrowych w cenie 14.99 PLN i jako część Season Pass w cenie 25.49 PLN.

The Last Broadcast opowiada historię Malika, spikera radiowego, który powiadamia przez radio ludzi żyjących w oblężonym mieście Pogoren, o sytuacji na wojnie i o wszystkim co może stanowić dla nich cenne informacje. Fabularny dodatek stworzony w oparciu o scenariusz napisany przez Meg Jayanth (pisarka odpowiedzialna między innymi za fabułę w 80 days) koncentruje się wokół tematu odpowiedzialności za mówienie prawdy. The Last Broadcast przedstawia nowe grywalne postacie, nowe miejsca w mieście Pogoren, nowe mechaniki - w tym nadawanie przez radio - które eksplorują sferę moralności ludzkiej. Jest to jednocześnie największy dodatek do gry w jej historii.

WP

Czytaj też: Żołnierz rezygnuje z kariery w wojsku. Przez polską grę wideo

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Cybersejf – uwaga na fałszywe aplikacje

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP