ycipk-1xmkox

The Witcher RPG. Polskie wydanie podręcznika papierowego RPG z opóźnieniem ale i poprawkami

Wydany jeszcze w czasach polskiego filmu podręcznik papierowego RPG Wiedźmin: Gra wyobraźni wkrótce nie będzie jedynym systemem tego typu w Polsce. Ukaże się tłumaczenie amerykańskiego The Witcher RPG. Premiera jest opóźniona, ale dostaniemy poprawki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
The Witcher: Role-Playing Game. Papierowa gra fabularna w uniwersum Wiedźmina
The Witcher: Role-Playing Game. Papierowa gra fabularna w uniwersum Wiedźmina (Materiały prasowe)
ycipk-1xmkox

Miesiąc się kończy, a podręcznika nie ma. Data premiery pierwotnie planowana na sierpień okazała się być niewykonalna. To nie tyle wina wydawnictwa Copernicus Corporation, które zajmuje się procesem tłumaczenia i wprowadzania poprawek, co różnych współpracujących z nim podmiotów licencjodawców.

The Witcher RPG na dalszym planie

Copernicus Corporation nie brało pod uwagę faktu, że partnerzy, którzy muszą zaakceptować tłumaczenie i poprawki nie zrobią tego w szybkim czasie. Projekty, w które są zaangażowani zabierają na tyle dużo mocy przerobowych, że wydawnictwo musiało przesunąć premierę The Witcher Role-Playing Game. Kim są ci tajemniczy licencjodawcy? System to wspólne dzieło CD Projekt RED i Mikea Pondsmitha znanego ze stworzenia świata i zasad Cyberpunk 2020.

ycipk-1xmkox

Jeszcze nie wiadomo, kiedy nowe papierowe RPG w uniwersum stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego będzie miało swoją premierę, ale na osłodę warto przypomnieć, że lokalizacja to nie tylko przełożenie podręcznika na język polski. Liczne niedoróbki, które pojawiły się w zagranicznym wydaniu The Witcher Role-Playing Game będą naprawione.

Polskie wydawnictwo przesunęło premierę na bliżej nieokreślony czas w przyszłości, ale poza poprawkami treści, ma także nieco przeprojektować szatę graficzną. Zapowiada się zdecydowanie lepszy podręcznik niż w pierwotnym amerykańskim wydaniu.

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1xmkox

ycipk-1xmkox
ycipk-1xmkox