Trwa ładowanie...
d4n892d

"The Lord of the Rings: Gollum". Nowa produkcja w świecie "Władcy pierścieni"

Nadchodzi nowy "Harry Potter", w telewizji "Big Brother", nawet "Władca pierścieni" powraca. Ale spokojnie - "The Lord of the Rings: Gollum", jak sama nazwa wskazuje, skupi się na mniej znanej postaci. Gwiazdą będzie Gollum.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gollum bohaterem nowej produkcji - "The Lord of the Rings: Gollum"
Gollum bohaterem nowej produkcji - "The Lord of the Rings: Gollum" (Materiały prasowe, Fot: Materiały prasowe)
d4n892d

Za "The Lord of the Rings: Gollum" odpowiedzialne jest studio Daedalic Entertainment. Jeśli załapaliście się na niedawny zestaw Humble Bundle, to możecie znać ich przygodówkową serię "Deponia". Pełną humoru i z oprawą graficzną przypominającą kreskówkę.

"The Lord of the Rings: Gollum" również ma być przygodówką, na dodatek z elementami akcji. Historia skupi się na Gollumie - z jego perspektywy zobaczymy, co stało się, gdy przejął pierścień.

"The Lord of the Rings: Gollum": inne spojrzenie na świat "Władcy pierścieni" Tolkiena

Autorzy obiecują nieznaną perspektywę, ale fani Tolkiena mogą spać spokojnie. Twórcy mają być wierni powieści pisarza.

d4n892d

Już wiadomo, że na jednej grze w świecie "Władcy pierścieni" się nie skończy. "The Lord of the Rings: Gollum" ma pojawić się w 2021 roku, a w planach jest też kolejna produkcja.

Szkoda, że nie pokazano "The Lord of the Rings: Gollum". Ciekawy jestem, czy podobnie jak "Deponia" gra będzie miała kreskówkową oprawę, czy jednak twórcy będą chcieli spróbować czegoś nowego. Pamiętam starą, animowaną wersję "Władcy pierścieni", która swego czasu zrobiła na mnie wrażenie. Nie obraziłbym się, gdyby ekipa Daedalic pozostała przy swoim stylu i "The Lord of the Rings: Gollum" właśnie tak wyglądało. Jak stara animacja.

Najpierw "Harry Potter", teraz "Władca pierścieni"

Dawne czasy mogą przypomnieć się i bez rysunkowej grafiki. W końcu "The Lord of the Rings: Gollum" to nie jedyny powrót sprzed lat. Na smartfony trafi też nowa gra ze świata Harry'ego Pottera - "Harry Potter: Wizards Unite" od twórców "Pokemon Go". Wygląda na to, że znowu każdy będzie marzył o liście z Hogwartu i znowu każdy będzie zauroczony mocą pierścienia. Tak, jak na początku XXI wieku.

d4n892d

Podziel się opinią

Share
d4n892d
d4n892d
Więcej tematów