Trwa ładowanie...
d2rjino

Tego powrotu nikt się nie spodziewał - tycoon "Transport Giant"!

Budowanie osady, tworzenie osiedli mieszkaniowych, stawianie torów i dróg. Tym żyli polscy graczy 15 lat temu. Ta moda nie przeminęła, ale wiele gier już dawno odeszło do lamusa. Ta postanowiła wrócić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tego powrotu nikt się nie spodziewał - tycoon "Transport Giant"!
(JoWood)
d2rjino

Dobrze pamiętam szaleństwo na tzw. tycoony, czyli gry ekonomiczne symulujące tworzenie miasta, rozwijanie infrastruktury albo prowadzenie skromnego biznesu. Dziś w dużej mierze przeniosło się ono do sieci, np. w postaci takich gier jak "Rain Nation" czy "Forge of Empires". Ale na fali nostalgii za dawnymi czasami, wiele tytułów powraca.

Jednym z nich jest "Transport Giant", który jest już dostępny na... PlayStation 4. Rozgrywka została prawie niezmieniona w stosunku do oryginału z 2004 r. To, co napawa pewną obawą, to sterowanie padem. Nie jestem przekonany, że taki kontroler pomoże nam sprawnie zarządzać transportowym imperium. Ci, którzy wolą pozostać przy PC, mogą kupić na znacznie tańszą grę na Steamie.

Zobacz też: Przy tych grach zarywaliśmy noce

   JoWood
(JoWood)

W "Transport Tycoon" przenosimy się do 1850 roku, czyli na początek okresu rewolucji przemysłowej. Zakładamy przedsiębiorstwo i przechodzimy przez kolejne dziesięciolecia historii, rozwijając nasze imperium o kolejne środki transportu.

d2rjino
   JoWood
(JoWood)
d2rjino

Podziel się opinią

Share
d2rjino
d2rjino
Więcej tematów