Te mobilne gry kupisz za grosze, a starczą ci na długie godziny

W najnowszej odsłonie Humble Bundle znajdziemy zestaw ośmiu gier przygodowych na komórki i tablety. Co to za tytuły? Śmietanka gatunku. Sprawdź je koniecznie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Te mobilne gry kupisz za grosze, a starczą ci na długie godziny
(Amanita Design)

Humble Bundle to cykliczna akcja, w której za niewielkie pieniądze można kupić paczkę gier na PC lub sprzęty mobilne. Każda paczka podzielona jest na kilka progów cenowych. Pierwszych kilka gier kupimy za grosze. W tej odsłonie przygotowano gry z myślą o smartfonach i tabletach z Androidem. Na pierwszym pułapie (cena - 1 dol., czyli ok. 4 zł) znajdziemy trzy gry:
"Grim Fandango Remastered"
"Kathy Rain"
"Machinarium"

"Grim Fandango" i "Machinarium" to "lektura obowiązkowa" dla każdego gracza. Pierwszy tytuł to odświeżona wersja przezabawnej przygodówki z lat 90. Z kolei "Machinarium" to nowsza gra, która wciąż zachwyca intrygującym światem pełnym robotów, artystyczną grafiką i przepiękną ścieżką dźwiękową.

Drugi pułap (cena - 4 dol., czyli ok. 16 zł):
"Her Story"
"Sorcery! 4"
"Burly Men at Sea"

Wśród tych gier zdecydowanie wyróżnia się "Her Story" złożone z filmowych sekwencji z prawdziwymi aktorami. Robimy użytek z klipów wideo, prowadząc kryminalne dochodzenie. Ostatni pułap (cena - 6 dol., czyli ok. 24 zł) to przygodówki:
"Lumino City"
"Samorost 3"

Oba tytuły to ekstraklasa gier przygodowych z niesamowitą grafiką. "Samorost 3" to najnowsze dzieło studia, które stworzyło opisywane wyżej "Machinarium". Aby je kupić, należy udać się na stronę akcji Humble Bundle.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.