Sukces polskiego studia. Milion graczy "Space Pioneer" w trzy tygodnie

"Space Pioneer" bydgoskiego studia Vivid Games najbardziej przypadła do gustu odbiorcom ze Stanów Zjednoczonych, Chin, Japonii, Korei Południowej i Wielkiej Brytanii. W trzy tygodnie od premiery, grę pobrało milion graczy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Space Pioneer" to wybuchowa mieszanka akcji i strategii
"Space Pioneer" to wybuchowa mieszanka akcji i strategii (Vivid Games)
WP

Zaledwie w zeszłym tygodniu gra mobilna "Space Pioneer" trafiła do sklepu Google Play i Samsung Galaxy Apps, wcześniej była dostępna jedynie na iPhone'y. Na obu platformach tytuł szybko stał się najchętniej pobieraną aplikacją i zyskał świetne oceny.

WP

Zobacz też: Zwiastun "F1 2018". Każdy będzie mógł poczuć się jak kierowca F1

"Space Pioneer" to gra akcji z elementami strategii i okraszona dużą dawką humoru. Prosta, ale wykonana na wysokim poziome "kreskówkowa" grafika jest miła dla oka i uprzyjemnia rozgrywkę. Chociaż już teraz gra jest dla Vivid Games sukcesem, to studio nie zamierza zwalniać obrotów. W ciągu najbliższych miesięcy pojawi się aktualizacja, która wprowadzi do gry nowe tryby i możliwości personalizacji.

Czytaj tez: Gra na podstawie serialu "Westworld" to plagiat? Bethesda pozywa Warner Bros.

Oprócz pracy nad "Space Pioneer" Vivid Games pracuje też nad kolejnymi tytułami. 13 lipca pojawi się bijatyka "Mayhem Combat", a w sierpniu na telefony trafią futurystyczne wyścigi "Gravity Rider".

WP

Grę "Space Pioneer" mozna pobrać pod tymi linkami: na telefony z Androidem oraz na iPhone'y

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP