Trwa ładowanie...

Sukces polskiego studia. Milion graczy "Space Pioneer" w trzy tygodnie

"Space Pioneer" bydgoskiego studia Vivid Games najbardziej przypadła do gustu odbiorcom ze Stanów Zjednoczonych, Chin, Japonii, Korei Południowej i Wielkiej Brytanii. W trzy tygodnie od premiery, grę pobrało milion graczy.

Share
Sukces polskiego studia. Milion graczy "Space Pioneer" w trzy tygodnie
Źródło: Vivid Games
dex4cw2

Zaledwie w zeszłym tygodniu gra mobilna "Space Pioneer" trafiła do sklepu Google Play i Samsung Galaxy Apps, wcześniej była dostępna jedynie na iPhone'y. Na obu platformach tytuł szybko stał się najchętniej pobieraną aplikacją i zyskał świetne oceny.

dex4cw2

"Space Pioneer" to gra akcji z elementami strategii i okraszona dużą dawką humoru. Prosta, ale wykonana na wysokim poziome "kreskówkowa" grafika jest miła dla oka i uprzyjemnia rozgrywkę. Chociaż już teraz gra jest dla Vivid Games sukcesem, to studio nie zamierza zwalniać obrotów. W ciągu najbliższych miesięcy pojawi się aktualizacja, która wprowadzi do gry nowe tryby i możliwości personalizacji.

Oprócz pracy nad "Space Pioneer" Vivid Games pracuje też nad kolejnymi tytułami. 13 lipca pojawi się bijatyka "Mayhem Combat", a w sierpniu na telefony trafią futurystyczne wyścigi "Gravity Rider".

Grę "Space Pioneer" mozna pobrać pod tymi linkami: na telefony z Androidem oraz na iPhone'y

dex4cw2

Podziel się opinią

Share
dex4cw2
dex4cw2
Więcej tematów