Trwa ładowanie...
d43ginq

Star Wars: Project Maverick. Nowa gra z uniwersum Gwiezdnych Wojen ujawniona w bazie PS Store

Ciekawych rzeczy można dowiedzieć się studiując bazę danych PS Store. Czasem z takiego źródła wychodzą informacje o jeszcze niezapowiedzianych grach. Jeden z internautów prowadzący na Twitterze profil PSN releases dostrzegł tam zarys nowej gry Star Wars.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tajemniczy Project Maverick może być kolejną grą z uniwersum Gwiezdnych Wojen
Tajemniczy Project Maverick może być kolejną grą z uniwersum Gwiezdnych Wojen (PSN Release @ Twitter)
d43ginq

EA na razie milczy. Nie mamy konkretów w temacie kolejnej gry mającej rozgrywać się w świecie Gwiezdnych Wojen. Jednak prace muszą już być na tyle zaawansowane, że Sony uwzględniło pozycję w bazie danych PS Store.

Zeszłoroczna produkcja w tej tematyce - czyli Star Wars Jedi: Fallen Order - odniosła na tyle duży sukces, że faktycznie EA może wiązać nadzieję z tym ostatnio niezbyt dobrze wykorzystywanym w grach światem. Oby tylko nowa gra nie podzieliła losu wielu skasowanych gwiezdnowojennych tytułów ostatnich lat.

d43ginq

Tajemniczy projekt o pilocie z Gwiezdnych Wojen?

Wracając do naszej tajemniczej gry, to miałaby nazywać się Star Wars: Project Maverick. Choć naturalnie może to być tylko roboczy tytuł. Nie wiemy do jakiego gatunku należałby dany projekt, a może to być w zasadzie wszystko, najwyżej można próbować skleić wycinki układanki.

Grafika tła ze sklepu Sony nie mówi wiele. Przedstawia imperialny gwiezdny niszczyciel i kilka rebelianckich X-Wingów na przedzie. W tle kolaż kosmicznych skał i strzelistych formacji. W połączeniu ze słowem "maverick" może oznaczać to historię pilota osadzoną mniej więcej w czasie starej trylogii Gwiezdnych Wojen z lat ’70 i ’80, ale to tylko spekulacje, a nie twarde dane.

Resetera
Podziel się

Za to z dodatkowych informacji autora profilu PSN realeases, którymi podzielił się na Gematsu i Resetera, można wyciągnąć kolejne wnioski. Gra najpewniej będzie miała tryb rozgrywki wieloosobowej, brak obsługi VR i jak na razie chodzi o wersję testową beta. Co więcej, na Resetera dostaliśmy link do wyciągniętego pliku muzyki, który miały przygrywać w tle w interfejsie konsoli.

d43ginq

Podziel się opinią

Share

d43ginq

d43ginq