Star Wars musi poczekać. Dla BioWare "Mass Effect" i "Dragon Age" są ważniejsze

Mimo, że gra Star Wars: Knights of the Old Republic ciągle rośnie na popularności, BioWare w tym momencie skupia się na ambitnym „Anthem”. Spośród weteranów rynku gier komputerowych wrócą tylko "Mass Effect" i "Dragon Age".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Star Wars idzie w odstawkę
Star Wars idzie w odstawkę (Materiały prasowe)
WP

Premiera oczekiwanego "Anthem" odbędzie się w następnym roku, ale dociekliwi graczy czekają już na kolejną serię. Portal GameInformer zapytał przedstawiciela BioWare o plany na najbliższe miesiące:

"Jest wiele gier, do których chcielibyśmy wrócić, ale nie możemy zrobić wszystkich. Musimy decydować, co jest na razie ważne, a co nie. Uwielbiam "Gwiezdne Wojny", kochałem pracować nad "Knights of the Old Republic". Jednak za każdym razem musimy wybierać, co będzie następne. Co dotyczy "Mass Effect" i "Dragon Age", to wrócimy do nich jak najszybciej".

WP

Jak wynika z preferencji BioWare na pierwszy ogień pójdzie "Mass Effect" wraz z "Dragon Age". O pracy nad ostatnim już się plotkuje. W międzyczasie fani serii "Star Wars" przetestują swoją cierpliwość. Chyba, że pokuszą się o "Anthem".

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP