ycipk-4inaga

Star Wars Jedi: Fallen Order. Świetny trailer i polski dubbing. Moc jest silna!

Nachodzący Star Wars Jedi: Fallen Order zapowiada się na świetną grę w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Jeśli wierzyć przedpremierowym treściom i zachwytom dziennikarzy, którzy już mieli okazję chwilę pograć, szykuje się hit. Już dawno moc nie była tak silna!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy trailer ze Star Wars Jedi: Fallen Order. Polski dubbing potwierdzony
Nowy trailer ze Star Wars Jedi: Fallen Order. Polski dubbing potwierdzony (YouTube @ EA Star Wars)
ycipk-4inaga

Premiera za mniej więcej dwa tygodnie, czyli 15 listopada. Electronic Arts przygotowało grę na PC, Xbox One i PS4. Co ciekawe, zgodnie z tym co pisaliśmy o planach EA na powrót do sklepu Valve, nowa gra ze świata Gwiezdnych Wojen trafi też na Steam.

Niech moc będzie z tobą

Trailer zapowiada epicką przygodę i w końcu dobrą produkcję nakierowaną na rozgrywkę solowego gracza. Star Wars Jedi: Fallen Order otrzymał nowy trailer, nawet w polskiej wersji z dubbingiem! Niestety na razie nie możemy posłuchać, jak będą sprawować się polscy aktorzy głosowi, bo dość szybko usunięto polską wersję materiału wideo. Ta w języku angielskim jest nadal dostępna.

ycipk-4inaga

Wcielimy się w Cala Keista, który mimo polowania na jedi przetrwał czystkę. W czasie niewiele po kinowej Zemście Sithów postanawia być wojownikiem w walce przeciwko bezwzględnemu i zepsutemu Imperium, nie chce już ukrywać się i żyć jak bojący się każdego szmeru uciekinier. Czy młody padawan stanie się potężnym mistrzem?

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4inaga

ycipk-4inaga
ycipk-4inaga