Trwa ładowanie...
d3pm5wl

Star Wars Jedi: Fallen Order: nowy zwiastun fabularny pokazuje moc Imperium

Chociaż nie jest to pierwszy zwiastun "Star Wars Jedi: Fallen Order" to tym razem mamy okazję poznać nieco więcej fabuły, które zostanie opowiedziana w grze. Zobaczcie nowe spojrzenie na historię Cala Kestisa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy zwiastun Star Wars Jedi: Fallen Orde
Nowy zwiastun Star Wars Jedi: Fallen Orde (Materiały prasowe)
d3pm5wl

"Star Wars Jedi: Fallen Order" wprowadzi graczy w historię Cal Kestisa, Jedi uciekającego z Imperium. Jednak nowy zwiastun pokazuje, że Cal nie tylko chce przetrwać. Aktywnie szuka on w galaktyce czegoś, co wydaje się być związane z Zakonem Jedi i co jest "bardzo cenne dla Imperium". Przeciwnicy zrobią wszystko, by powstrzymać Cala przed odniesieniem sukcesu.

Nowy zwiastun prezentuje także kilka momentów z gry, w których Cal walczy na miecze świetlne z jednym z Inkwizytorów Imperatora. To użytkownicy Ciemnej Strony Mocy, którzy byli szkoleni do polowania na Jedi, którzy przeżyli początkową czystkę.

d3pm5wl

"Star Wars Jedi: Fallen Order" będzie dostępne już 15 listopada tego roku. Gracze będą mieli możliwość zagrania na PS4, Xboxie One oraz PC. Gra będzie również dostępna w ramach subskrypcji Origin Access Premier.

d3pm5wl

Podziel się opinią

Share

d3pm5wl

d3pm5wl