Trwa ładowanie...
ycipk-4blsp0

Star Wars Jedi: Fallen Order 2 już powstaje? Twórcy jedynki uzupełniają kadry

Star Wars Jedi: Fallen Order okazał się dużym sukcesem. Znalazł wielu chętnych na Originie i Steam, spotkał się z pozytywnym przyjęciem przez recenzentów i graczy. EA i Respawn Entertainment najpewniej zabierają się już za dwójkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Star Wars Jedi: Fallen Order może mieć wkrótce następcę
Star Wars Jedi: Fallen Order może mieć wkrótce następcę (Materiały prasowe)
ycipk-4blsp0

Skąd takie przypuszczenie? Electonic Arts na swoich stronach zamieściło kilka ogłoszeń o pracę dobrze wpasowującą się w ewentualne zajęcie przyszłego (a może już obecnego?) zespołu Gwiezdne Wojny Jedi: Upadły Zakon 2. Oficjalnych zapowiedzi brak, ale mamy coś, co daje do myślenia. Projektant poziomów, projektant postaci i inżynier oprogramowania, zestawieniu z frazą, według której powinni być fanami Star Wars i chcieć robić przygodowe gry z akcją przedstawiane w ujęciu TPP.

Star Wars Jedi: Fallen Order 2 lub inna gra akcji TPP z Gwiezdnych Wojen

A co może być powiązanego z przygodami, wartką akcją i TPP? Dokładnie taki jest Star Wars Jedi: Fallen Order, więc podobna może być ewentualna druga część gry. Możliwe, że to zalążek zupełnie innej gry ze świata Star Wars, ale Fallen Order 2 po sukcesie jedynki jest najrozsądniejszy. Tym bardziej, że mowa o pracy w Los Angeles, a według strony studia Respawn Entertainment, właśnie tam znajduje się adres korespondencyjny (skrytka) firmy.

ycipk-4blsp0

Jeśli poszlaki okażą się dobrze poskładane, to kolejna dobra wiadomość dla fanów Star Wars. Przypominamy, że ostatnio dużo dzieje się w temacie Gwiezdnych Wojen. W końcu świętujemy premierę filmu Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie. Wiele kwestii powiązanych z nowym Star Wars gości w takich grach jak Fortnite czy Battlefront II, a nawet komunikatorach internetowych.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4blsp0

ycipk-4blsp0
ycipk-4blsp0