Trwa ładowanie...

Star Citizen teraz za darmo przez tydzień. Twórcy gry zebrali już 285 milionów dolarów

Star Citizen to jedna z najbardziej charakterystycznych produkcji. W kampanii crowdfundingowej, twórcy zebrali 285 milionów dolarów na jej stworzenie. Tymczasem od lat nadal czekamy na oficjalną premierę, a wielu graczy uznało jej producentów za oszustów.

Star Citizen teraz za darmo przez tydzień. Twórcy gry zebrali już 285 milionów dolarówŹródło: Star Citizen
d1s1n0q

W Star Citizen można jednak grać od dawna, ale wersja gry to zaledwie Alfa. Nie wiadomo, kiedy producenci mają zamiar (i czy) wypuścić pełny produkt. Zebrali aż 285 milionów, co powinno wystarczyć im kilkukrotnie na stworzenie Star Citizen, a efekty póki co nie są współmierne.

Żeby się tego przekonać, możecie spróbować zagrać za darmo. W weekend uruchomiono nowe wydarzenie - Invictus Launch Week. Do 1 czerwca można uzyskać darmowy dostęp do gry. Jednak nie mówimy tu o permanentnym otrzymaniu gry. Mamy jedynie kilka dni na jej przetestowanie.

Star Citizen jest dostępne jedynie na platformie PC. Aby pobrać grę, musimy najpierw założyć konto, a następnie udać się pod ten adres. Pobieramy plik instalacyjny, ponownie logujemy się w aplikacji i instalujemy grę. Potem sprawdzamy, czy Star Citizen, to rzeczywiście oszustwo. Pół żartem, a pół serio, bo producenci gry już wielokrotnie byli stawiani w ogniu krytyki.

d1s1n0q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1s1n0q
Więcej tematów