Trwa ładowanie...
d3hgzpp

S.T.A.L.K.E.R. 2 w końcu z grafiką z gry. To niewiele, ale oznacza, że powrócimy do zony

To nieco więcej niż "bip" z profilu Tweetera gry Cyberpunk na lata po pierwszej zapowiedzi, a zanim jeszcze ruszyła medialna machina, ale twórcy S.T.A.L.K.E.R.A. 2 przedstawili fanom niewiele więcej po długiej ciszy. Jedną oficjalną grafikę z nadchodzącej gry.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Twórcy gry S.T.A.L.K.E.R. 2 w końcu pokazują pierwszą grafikę z gry
Twórcy gry S.T.A.L.K.E.R. 2 w końcu pokazują pierwszą grafikę z gry (S.T.A.L.K.E.R. 2)
d3hgzpp

Jak możemy przeczytać bez zbędnego rozwlekania się na oficjalnym Twitterze projektu gry - "Drodzy stalkerzy, oto pierwszy rzut oka na S.T.A.L.K.E.R.A. 2." To naprawdę tylko jedno zdanie i obrazek, ale można wnioskować po nim, że prace dalej postępują i projekt nie został porzucony, zapewne nie ma nawet większych problemów, a przynajmniej twórcy wyrazili się pozytywnie, choć oszczędnie.

Klimat zdaje się być podobny jak w dotychczasowych odsłonach serii S.T.A.L.K.E.R., czyli Cień Czarnobyla, Czyste Niebo i Zew Prypeci. Posępna brudna i dołująca. Na obrazku widzimy anomalię unoszącą się nad wrakami samochodów pośród stert liści i towarzystwa drzew. Zapewne to pozostałości po drodze, parkingu, albo jakimś betonowym placu. Nie widać żadnych potworów, stalkerów, bandytów czy żołnierzy. Tylko posępny krajobraz zony.

Gra powinna wyjść w bliżej nieokreślonym momencie 2021 roku i będzie kontynuacją dobrze wspominanej w naszych okolicach serii. Na dalekich zachodzie nie była najbardziej cenionym dziełem w swoim gatunku, ale słowiańskie klimaty przyciągały chociażby odbiorców z naszego kraju. To dobrze, bo nad produkcją dwójki czuwa Siergiej Grigorowicz, który przed laty również angażował się w prace nad serią S.T.A.L.K.E.R.

d3hgzpp

Podziel się opinią

Share

d3hgzpp

d3hgzpp
Więcej tematów