Trwa ładowanie...

Sony obiecuje, że PS5 wyjdzie zgodnie z planem. Prace idą w dobrym kierunku

Konsola nie będzie opóźniona. PS5 wyjdzie wtedy, kiedy Sony już wcześniej zaplanowało. Firma jest zadowolona z kształtu jaki obrał sprzęt i jest pewna sukcesu.

Sony obiecuje, że PS5 wyjdzie zgodnie z planem. Prace idą w dobrym kierunkuŹródło: Materiały prasowe
dffbh20
dffbh20

Jak możemy przeczytać w ostatnich raportach Sony, firma przekazuje, że "Rozwój PS5 przebiega zgodnie z planem i uważamy, że prace nad grami naszych partnerów opracowujących oprogramowanie też przebiegają sprawnie. Oczekujemy zapewnienia bardzo wciągającej rozgrywki, której chcą zarówno obecni użytkownicy PS4, jak i potencjalni nowi nabywcy."

Sony wciąż ściśle współpracuje też ze swoimi partnerami sprzętowymi, głównie AMD. W końcu układy tej firmy, tzw "obozu czerwonych", będą napędzały PS5. Zarówno grafika jak i procesor to dzieci AMD. Konsola miałaby obsługiwać prawdziwe 4K, a nawet obraz 8K i wysoką płynność czy efekty ray tracingu znane do tej pory w zasadzie konsumencko tylko z gier współpracujących z konkurencyjną zamkniętą technologią Nvidia RTX.

To w końcu wielki sukces czy nisza?

Pewne problemy według portalu tweaktown może stanowić cena konsoli. Jeden z przedstawicieli Sony twierdzi, że uwzględniając wydajność, będzie to dobra oferta. Z kolei sam dyrektor nie jest tak entuzjastycznie nastawiony do pieniędzy, za jaką będzie możliwy zakup PS5. Według niego to bardziej sprzęt dla entuzjastów gier i nieco niszowy. To trochę dziwne, tym bardziej, że poprzednie konsole PlayStation były hitami sprzedaży. Czy teraz miałyby być skierowane do innego odbiorcy? Główny architekt PS5 i dyrektor Sony widać mają odmienne poglądy. Portal sugeruje ceny 499 dolarów lub 599 dolarów.

dffbh20
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dffbh20
Więcej tematów