WP

Słuchawki Lenovo Y Gaming Stereo Headset. Najwygodniejsze słuchawki, jakie miałem

Słuchawki dla gracza to jedna z podstaw, a Lenovo doskonale wie, czego im potrzeba. Są wygodne, lekkie, zadowalają dźwiękiem. A cena jest bardzo uczciwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Słuchawki Lenovo Y Gaming Stereo Headset. Najwygodniejsze słuchawki, jakie miałem
(WP Tech)
WP

Każdy kto spędza godziny przy komputerze, nie zależnie od tego, czy gra, czy pracuje doskonale wie jedną rzecz. Wygoda to podstawa w słuchawkach nausznych. W najnowszych Lenovo Y Gaming Stereo Headset przesiadywałem całe wieczory i przyznaje - z przyjemnością.

Dźwięk i mikrofon

Jakość dźwięku nie zawiodła mnie nawet podczas najcięższych batalii w grze "Battlefield V". Dzięki przestrzennemu rozchodzeniu się dźwięku łatwo usłyszeć, z której strony nadciąga przeciwnik. Nawet, gdy w tle mamy pełno huków armat, czołgów, bomb czy śmigających pocisków z karabinów.

WP

Mikrofon działa bez zarzutów, ale też nie imponuje. Czasami sprawia wrażenie, jakbyśmy byli zamknięci w niewielkim pomieszczeniu. To może być efektem funkcji redukcji szumów, która mogła być trochę przesadzona.

Świetne wykonanie

Słuchawki Lenovo Y są wyjątkowo lekkie a jednocześnie sprawiają wrażenie wytrzymałych. Wykonanie jak najbardziej na plus. To dzięki konstrukcji z włókna węglowego. Świetny pomysł - dzięki temu są tak lekkie, a na głowie leżą bardzo wygodnie.

WP Tech
Podziel się
WP

Poduszki z oddychającego materiału - lekkie, przyjemne i przede wszystkim nie grzeją uszu. A więc godziny spędzone ze słuchawkami na głowie nie drażnią, tak jak może to być w przypadku skórzanych czy innych syntetycznych wykończeń.

Wygląd

Design słuchawek to sprawa sporna - "karbonowa" tekstura włókna węglowego nie do końca przypada mi do gustu. Nie mniej jednak połączenie barw stali i czerwieni daje solidny efekt. Poduszki pokryte są delikatną siatką oddychającą, która z bliska nie wygląda najlepiej, ale z daleka nawet nie zauważycie.

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP