WP

"Shadow of The Tomb Raider" zalane negatywnymi ocenami. Wszystko przez promocję

Promocje zazwyczaj są powodem do radości dla graczy, ale nie w tym przypadku. Niespełna miesiąc po oficjalnej premierze "Shadow of The Tomb Raider" można kupić w niższej cenie. Fani są wściekli z tego powodu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Shadow of The Tomb Raider"
"Shadow of The Tomb Raider" (Materiały prasowe)
WP

Można się pewnie zastanowić, co jest złego w tym, że producent pozwala kupić w serwisie Steam grę w niższej cenie? Problemem jest zbyt krótki czas, jaki minął od premiery "Shadow of The Tomb Raider". Fani poczuli się oszukani, zwłaszcza ci, którzy zamówili grę w ramach preorderu w pełnej cenie. A teraz za wersję podstawową zapłacimy 34 proc. mniej, a za pakiet specjalny uzyskamy aż 47 proc. rabatu.

Zrzut ekranu
Podziel się

Steam dosłownie został zalany przez złe oceny. "Shadow of The Tomb Raider" nie może niestety liczyć na dobrą prasę. Ostatnia część nowej trylogii o Larze Croft spotkała się z umiarkowanym entuzjazmem, a my również opisywaliśmy grę jako do bólu poprawną produkcję. Zapewne Ubisoft chciało dobrze, ale niestety wyszło mocno niefortunnie.

WP

Zobacz Też: Nasze wrażenia z "Shadow of The Tomb Raider"

"Shadow of The Tomb Raider" w specjalnej cenie kupimy do końca 22 października. Później cena znowu będzie taka, jak w momencie premiery, więc może skończy się zalewanie Steama złymi ocenami.

Jakim typem gracza jesteś? Preferujesz klasyczne produkcje dla jednego gracza czy uważnie śledzisz esport? Wypełnij nasz quiz!

Polub WP Gry
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP