Trwa ładowanie...
d43ginq

Rockstar rozbił bank. GTA V i Red Dead Redemption 2 z ponad 150 milionami kopii

Co jakiś czas piszemy o kolejnych sukcesach w zarobkach, liczbie graczy czy utrzymywaniu się na listach bestsellerów GTA V i Red Dead Redemption 2. Wydawca ogłosił kolejny kamień milowy. Gry rozeszły się już w nakładzie ponad 150 milionów kopii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
GTA V i RDR2 biją kolejne rekordy popularności i sprzedanych kopii
GTA V i RDR2 biją kolejne rekordy popularności i sprzedanych kopii (WP.PL)
d43ginq

Take Two Interactive na swoich stronach wymienia kolejne sukcesy GTA i Red Dead Redemption 2. GTA V jest najlepiej sprzedającą się grą ostatniej dekady, a Red Dead Redemption 2 w ciągu czterech lat. Dzięki temu łączna sprzedaż dobiła to ogromnej liczby 150 milionów egzemplarzy na różnych platformach. Nawet dzieląc to po równo na 75 milionów kopii dla każdego z tytułów, robi ogromne wrażenie.

Rockstar na fali. GTA V i Red Dead Redemption 2 znów biją rekordy

Z innych ważnych do odnotowania rekordów, obie gry ostatnio mogły pochwalić się ogromną liczbą grających. Red Dead Online dzięki aktualizacji Moonshiners, a GTA Online przy pomocy Diamond Casino Heist. Nie podano ile konkretnie osób bawiło się jednocześnie w obu produkcjach, ale miałby to być najwyższe poziomy zanotowane w historii.

Czy to tylko zwykłe chwalenie się? Nie do końca. Firma z tej okazji przygotowała specjalne podarki dla graczy z obu tytułów. Przekroczenie magicznej bariery sprzedanych 150 milionów kopii świętowane jest rozdaniem graczom przedmiotów w Red Dead Online i gotówki w GTA Online. To miły gest. W końcu bez tak szerokiej społeczności Rockstar nie osiągnąłby tak dobrych wyników.

d43ginq

Podziel się opinią

Share

d43ginq

d43ginq