Trwa ładowanie...
dbfjo6z

Rockstar: GTA 6 się nie pojawi

Kilka dni temu w internecie zawrzało, pojawiła się zapowiedź kolejnej części Grand Theft Auto. Użytkownik Twittera zapytał wydawcę czy to prawda. Niestety odpowiedź rozczarowała wielu fanów tego kultowego tytułu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fake'owy screen z gry GTA 6
Fake'owy screen z gry GTA 6 (Youtube.com)
dbfjo6z

Parę dni temu informowaliśmy Was, że podczas kolejnej online rozgrywki pojawił się komunikat z zapowiedzią GTA VI. Gra miała ukazać się w 2019 roku, ale okazało się, że to był fejk.

Pierwsze posty z nowością pojawiły się na Reddicie. Zabawne, że tam też zaczęto je dementować. Zapowiedź była wątpliwa z różnych powodów (w tym dlatego, że jesienią tego roku zadebiutuje Red Dead Redemption 2), jednak finalnym punktem w tej sprawie stał się post od Rockstar Support:

Informacja o GTA 6 okazała się po prostu czyimś żartem, a to dzięki modowi, który pozwala wysyłać jakiekolwiek komunikaty w polu "Rockstar Message". Zauważalne jest też, że takie wiadomości pojawiały się tylko u niektórych użytkowników, zwłaszcza tych grających na PC, Xbox 360 oraz PlayStation 4. Nie było to oficjalną informacją od Rockstar Games, a to znaczy, że na kolejną odsłonę GTA trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

dbfjo6z

Podziel się opinią

Share

dbfjo6z

dbfjo6z