Trwa ładowanie...

"GTA 6" zapowiedziane w "GTA V Online". Rockstar zaskoczył graczy

Nadchodzi "GTA 6". Ni stąd, ni zowąd, nagle dzisiejszej nocy w "GTA V Online" pojawiła się informacja "Rockstar Message: GTA VI in 2019". Wygląda na to, że w kolejną część "GTA" zagramy szybciej, niż można było się spodziewać.

Share
"GTA 6" zapowiedziane w "GTA V Online". Rockstar zaskoczył graczy
Źródło: reddit
dxwwh7l

"GTA 6" zalało sekcję portalu Reddit "GTA". Użytkownicy portalu wrzucają zrzuty ekranu i zdjęcia informacji, która wyświetliła się podczas rozgrywki. Dziwne, że nowe Grand Theft Auto zapowiedziano właśnie w trybie online "Grand Theft Auto V", rozwijanym od 2013 roku, a który niebawem otrzyma nowe rozszerzenie z nocnymi klubami.

GTA 6 może zadebiutować jeszcze w 2019 roku reddit
GTA 6 może zadebiutować jeszcze w 2019 roku Źródło: reddit

"GTA VI" zapowiedziano na 2019 rok, co może sugerować kilka wniosków. Po pierwsze, skoro premiera zaledwie za rok, to może oznaczać, że gra była w produkcji od kilku lat. I nie dowiedzieliśmy się od tego czasu o niej nic! Niesamowite, że twórcy byli w stanie utrzymać powstawanie "GTA 6" w tajemnicy i nic nie wyciekło.

dxwwh7l

Jeśli "GTA 6" zapowiedziano na 2019 rok, to ukaże się zaraz po długo zapowiadanym tytule firmy Rockstar Games - "Red Dead Redemption 2". Na pewno nie jest tak oczekiwaną produkcją jak nowe "GTA", ale również wiele osób na nią czeka. Dziwne, że firma decyduje się na premierę "GTA 6" i "RDR2" w podobnym okresie - premiera "Red Dead Redemption 2" 26 października 2018 roku.

Jednak nie ma jeszcze pewności, czy "GTA 6" rzeczywiście zostało potwierdzone. Mógł to być po prostu żart, albo robota hakerów. Użytkownicy forum Reddit twierdzą, jednak, że Rockstar potwierdziło umieszczenie zapowiedzi w grze.

dxwwh7l

Podziel się opinią

Share
dxwwh7l
dxwwh7l
Więcej tematów