Trwa ładowanie...

GTA V Online i nocne kluby. Rockstar potwierdza prace nad dodatkiem

Firma Rockstar oficjalnie potwierdziła premierę nowego dodatku do GTA V Online. Motywem przewodnim będą nocne kluby. Już w lipcu pojawi się aktualizacja do wieloletniego hitu GTA V Online.

Share
GTA V Online i nocne kluby. Rockstar potwierdza prace nad dodatkiem
Źródło: Youtube.com
d11bve2

GTA V Online i kluby nocne zostały potwierdzone oficjalnie na stronie Rockstargames.com. Producenci gry nową produkcję opisali w ten sposób:

"Kluby nocne są świetną przykrywką dla wszelkiej działalności pobocznej, więc wejdź w ten interes, otwórz nowy lokal i pomóż DJ-om zorganizować najlepsze imprezy w historii. Rozkręć klub nocny – przygotuj lokal, zaprojektuj wnętrze, zatrudnij pracowników i rozreklamuj go – im bardziej jest popularny, tym szybciej zapełnią się sejfy. Zarządzanie klubem nocnym to uczciwa robota, która zapewnia stały dochód, ale pozwala też prać gotówkę z mniej legalnych źródeł w postaci Disruption Logistics, The Open Road, SecuroServ czy Free Trade Shipping."

Studio Rockstar Games pokazało też krótki trailer z klubów nocnych GTA V.

Nowa aktualizacja GTA Online ma skupiać się na nocnych klubach. Będziemy mogli kupować i prowadzić kluby nocne w Los Santos. Dzięki nim nie tylko zarobimy niezłą kasę, ale tez posłuchamy dobrej muzyki. W klubach polecą sety takich wykonawców, jak Solomuna, Tale Of Us, Dixona i Black Madonny.

d11bve2

Podziel się opinią

Share
d11bve2
d11bve2
Więcej tematów