Qaqwqwrqw

"Resident Evil 2" zgarnia pulę. W tytuł grał już prawie 3 miliony osób

To się nazywa dobry start. Przed weekendem światło dzienne ujrzała odświeżona wersja "Resident Evil 2". Według statystyk, w grę zagrało już ponad dwa miliony osiemset tysięcy osób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Remake "Resident Evil" został pokazany w gameplayu
Remake "Resident Evil" został pokazany w gameplayu (Materiały prasowe)
Qaqwqwrqw

To naprawdę bardzo dobry wynik zważywszy, że gra jest dostępna w sprzedaży czwarty dzień. Jednak na stronie Resident Evil.Net możemy zobaczyć również inne, bardziej szczegółowe i ciekawe statystyki dotyczące samej rozgrywki.

Grę można zacząć jako Leon lub Claire i w zależności od wyboru postaci, pewne elementy rozgrywki będą się między sobą różnić. Gracze woleli grać męską postacią, bo 79 proc. wybrało właśnie Leona na pierwszą rozgrywkę. Łączny czas rozgrywki wszystkich graczy wyniósł natomiast 1467 lat,219 dni, 11 godzin i 30 minut. W tym czasie postaci przebyły poand 37 milionów kilometrów, zabijając ponad 100 milionów przeciwników. Najpopularniejszą bronią był pistolet, wystrzelono również 22 tysiące 957 ton amunicji.

Te oraz inne statystyki znajdziemy na wspomnianej już stronie. Polecamy również recenzję "Resident Evil 2" na naszym serwisie. Oraz samą grę, która jest bodaj najmocniejszą premierą stycznia. Pod warunkiem, że lubimy się bać. A nieprzekonanym proponujemy sprawdzić 30-minutowe demo gry, które jest dostępne do pobrania do końca stycznia.

Qaqwqwrqw
Polub WP Gry
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw