Trwa ładowanie...
d2rcf6s

Red Dead Redemption 2: W grze ujrzymy piekną i bogatą faunę

Red Dead Redemption 2 to gra, w której akcja idealnie ma odzwierciedlać świat Dzikiego Zachodu. Tego typu sceneria to nie tylko rewolwery i strzelaniny, ale też piękna i bogata fauna. Autorzy gry zaprezentowali właśnie gatunki zwierząt, które pojawią w westernowym wydawnictwie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Red Dead Redemption 2 - W grze pojawi się bardzo złożona fauna.
Red Dead Redemption 2 - W grze pojawi się bardzo złożona fauna. (Facebook.com)
d2rcf6s

"Jelenie, bizony i widłorogi przemierzają prerie w dużych stadach, padlinożercy szybko wyczuwają następny posiłek, łosoś skacze w górę rzeki, wilki atakują, otaczając ofiarę, gęsi latają w ustalonych formacjach, oposy udają, że nie żyją, gryzonie uciekają do wnętrza pni, niedźwiedzie grizli straszą szarżą, gdy czują się zagrożone, a ptaki drapieżne unoszą się na kolumnach ciepłego powietrza". Tak twórcy opisują grę.

Według twórców wszystkie zaprojektowane gatunki zwierząt mają współtworzyć złożony ekosystem. Wewnątrz niego będą starać się zaspokoić się swoje potrzeby jak walka o jedzenie, przetrwanie czy miejsce w łańcuchu pokarmowym.

Producenci przedstawili też szczegóły odnośnie mechaniki łowiectwa i rybactwa Red Dead Redemption 2. Przy łowieniu ryb bardzo ważne będzie właściwe dobranie przynęty. Jeśli chodzi o bycie myśliwym, potrzebne będą umiejętności poszukiwania śladów, śledzenie zdobyczy i strzelanie do nich. W tym ostatni przypadku istotny będzie właściwy dobór broni. Istnieje możliwość zniszczenia skóry zwierzęcia, co obniży jej wartość na rynku.

d2rcf6s

Gdy już zabijemy zwierzę, możemy je poćwiartować od razu lub zabrać ze sobą w całości. Jednak każda podjęta decyzje powoduje kolejne kłopoty. Zapach zabranej zdobyczy może przyciągnąć inne drapieżniki, a mięso które nie trafi zbyt szybko do przetworzenia, może się zepsuć.

Rockstar Games przygotowało również 19 gatunków, które trzeba będzie oswoić i regularnie o nie dbać. Chociażby kupując im jedzenie i czyszcząc sierść.

d2rcf6s

Podziel się opinią

Share
d2rcf6s
d2rcf6s
Więcej tematów