Trwa ładowanie...
d36pypm

Red Dead Redemption 2: Ujawniono kolejny gameplay

Rockstar Games z dnia na dzień ujawnia coraz to nowsze informacje odnośnie nadchodzącego Red Dead Redemption 2. Tym razem fani otrzymują duży prezent w postaci kolejnego gameplayu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rockstar Games ujawniło gameplay z nadchodzącego Red Dead Redemption 2.
Rockstar Games ujawniło gameplay z nadchodzącego Red Dead Redemption 2. (Facebook.com)
d36pypm

W ciągu ostatnich miesiący Rockstar Games stopniowo ujawnia kolejne informacje odnośnie Red Dead Redemption 2. Tym razem producenci dodają oliwy do ognia i publikują kolejny gameplay z nadchodzącej produkcji.

Pomimo, że do premiery gry został niecały miesiąć, tytuł już zbiera pozytywnie recenzje ze strony dziennikarza. Również gracze będą w stanie wyrobić sobie wstępną opinie na bazie poniższego gameplayu.

Z tego co możemy zauważyć w opublikowanym gameplayu, główny bohater Red Dead Redemption 2 będzie miał wiele do roboty. Wśród zadań znajdą się: napady z gangiem, okradanie pociągów czy gra w karty. Realizmu dodaje fakt, że każda najdrobniejsza decyzja będzie nieść za sobą duże konsekwencje.

Red Dead Redemption 2 zapowiadany jest na 26 października. Obecnie gra zapowiada jest tylko na konsole Playstation 4 i Xbox One.

d36pypm

Podziel się opinią

Share
d36pypm
d36pypm
Więcej tematów