Trwa ładowanie...

PS5 i Xbox Scarlett będą naprawdę potężne, ale Microsoft musi popracować nad PRem

Ile informacji czytaliście o nowym PlayStation, a ile o Xboxie? Zapewne sporo więcej o konsoli Sony. Ostatnie doniesienia obserwatorów branży sugerują, że obie konsole będą naprawdę mocne, przy czym bardzo podobne, ale Sony wygrywa marketingowo.

Share
PS5 i Xbox Scarlett będą naprawdę potężne, ale Microsoft musi popracować nad PRemŹródło: Materiały prasowe
dwubh3z

Japończycy robią więcej szumu wokół swojego produktu. Co jakiś czas dostajemy wypowiedzi przedstawicieli Sony na różne tematy związane z PS5, a nawet zdarzają się przecieki ze źródeł poza firmą (np. niedawna sprawa SSD Samsunga)
. Większa pompa PRowa tylko jednej ze stron na tyle czasu przed premierą konsoli może oznaczać, że Microsoft obrał zupełnie inną strategię.

Podobne konsole, zupełnie inna komunikacja

Jak podaje Jason Schreier z Kotaku, obie nadchodzące konsole będą bardzo potężne i ich specyfikacja ma być podobna. Schreier to poważany dziennikarz w branży i raczej nie pisałby tak, gdyby nie miał wiarygodnych źródeł. Zresztą wiele sugestii dochodzących do tej pory z różnych miejsc potwierdza taki stan.

Na jego Twitterze możemy przeczytać: "Microsoft jest daleko w tyle za Sony w temacie komunikacji, ale najpewniej nie będzie to miało znaczenia kolejnej jesieni. Przecieki sugerują, że PS5 i XB2 mają bardzo podobną specyfikację (która brzmi NAPRAWDĘ potężnie). Strategia PS5, to być jak najszybszym w czasie dostępu (stąd "brak czasów ładowania")."

dwubh3z

Nie mamy żadnej rewolucji w myśleniu o nadchodzących konsolach, ale Jason Schreier potwierdza obecne plotki. W zasadzie potencjał techniczny kryjący się w obu konsolach jest bardzo podobny, ale Microsoft nie bawi się tak mocno w marketing. Pracownicy z PR powinni mocniej przyłożyć się do pracy, bo hype na Xboxa Scarlett też jest ważny i w jakimś stopniu może przełożyć się na sprzedaż i popularność konsoli.

dwubh3z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwubh3z
Więcej tematów