ycipk-hoy8q2

PS4 i Xbox One: konsolowcy mogą odetchnąć z ulgą. PES 2020 doczeka się polskiego wydania

PES 2020 w wersji na PS4 i Xbox One znalazł polskiego wydawcę. Wcześniej był nim Techland, ale firma już jakiś czas temu postanowiła ograniczyć działalność dystrybucyjną w Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
PES 2020 zyskuje nowe licencje
PES 2020 zyskuje nowe licencje (Materiały prasowe)
ycipk-hoy8q2

Istniało ryzyko, że PES 2020 do kupienia w Polsce będzie wyłącznie w wersji cyfrowej. Tak jest zresztą w przypadku edycji na PC. Na szczęście dla kolekcjonerów i fanów serii, konsolowe wydania doczekają się pudełkowej wersji. Będzie można je postawić na półce.

PES 2020 w wersji na PS4 i Xbox One wyda w Polsce Cenega. W ostatnich latach polskim wydawcą serii "PES" był Techland. Wrocławska firma postanowiła jednak skupić się na produkcji własnych gier, ograniczając działalność dystrybucyjną w Polsce.

Przez to "PES" w Polsce został sierotą, ale na szczęście nie na długo. PES 2020 będzie wydany w języku angielskim. Jeżeli ktoś chce posłuchać polskiego komentarza lub po prostu woli czytać po polsku, musi wybrać konkurencję - tylko FIFA 20 doczeka się pełnej polskiej edycji, z komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego.

ycipk-hoy8q2

Zobacz też: Cyberpunk 2077: Oto, czego dowiedzieliśmy się z dotychczasowych relacji

Ale kto wie - być może Cenega już w przyszłym roku zdecyduje się na lokalizację "PES-a" w Polsce? O ile język polski w menu by się przydał, tak fani piłki nożnej od Konami za rodzimym komentarzem raczej nie tęsknią. Choć w Pro Evolution Soccer 6 mecze komentował Mateusz Borek wraz z Romanem Kołtoniem, to ich relacje dalekie były od tych z telewizora.

ycipk-hoy8q2

PES 2020 pojawi się 10 września. Sugerując się wersją demonstracyjną jest na co czekać.

Polub WP Gry
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-hoy8q2

ycipk-hoy8q2
ycipk-hoy8q2