Trwa ładowanie...
d2ellzc

Promocja w PlayStation Store. Taniej m.in. Spider-Man i Red Dead Redemption 2

Sony wystartowało z promocją o nazwie "Gry generacji". Jak widać gigant powoli żegna PlayStation 4 i szykuje się na PlayStation 5. Dzięki czemu na PlayStation Store zgarniemy hity z ostatnich lat w niższych cenach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Spider-Man w promocji na PlayStation 4
Spider-Man w promocji na PlayStation 4 (Materiały prasowe)
d2ellzc

Nowa promocja w PlayStation Store to coś w rodzaju podsumowania generacji PlayStation 4. Przeceniono hity z ostatnich kilku lat. W tym też całkiem świeże produkcje, jak bardzo udany "Spider-Man". W promocji gra kosztuje 124 zł, podczas gdy normalnie zapłacić trzeba niecałe 170 zł.

Mniej zapłacimy też m.in. za "Red Dead Redemption 2" (145 zł), "Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku" (59 zł) czy "Tomb Raider: Definitive Edition" - w tym przypadku mamy do czynienia z aż 80 proc. zniżką. Gra kosztuje teraz 24,80 zł, zaś poza promocją trzeba płacić 124 zł.

Inną imponującą obniżkę znajdziemy przy "Persona 5: Ultimate Edition". Normalnie to wydanie wycenione jest na 419 zł - teraz możemy kupić je za 99 zł. 76 proc. obniżką objęte zostało "The Order: 1886", za które w trakcie promocji zapłacimy tylko 39 zł. A to też jedna z ciekawszych, acz mniej znanych gier generacji.

d2ellzc

Czytaj też: PlayStation 5 będzie zużywało mniej prądu. To oszczędność dla portfela i ogromna zmiana dla planety

Wszystkie gry w promocji "Gry generacji" znajdziecie na stronie PlayStation Store.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d2ellzc

d2ellzc
d2ellzc